АКУЛА MEDIA
Кіровоград, елеватор, Микола, Онул, правоохоронці, блокування

Кіровоград: «Незаконним діям співробітника міліції не перешкоджайте, будь ласка»

28.11.2013 | 14:58
1331

Облога правоохоронцями елеватора, що належить опозиціонеру Миколі Онулу, триває. Цього разу до співробітників ДАІ долучилося їхнє безпосереднє керівництво в ранзі полковника та працівники СБУ. Полковник виявився не дуже сором’язливим і відразу почав погрожувати:

- А ти журналіст?

- Так, я журналист.

- А ну, покажи посвідчення!

- А на якій підставі я вам повинен його показувати?

- Ну, а чого ти фотографуеш? А якщо я телефон твій заберу і розіб’ю?

На жаль, полковник в діях своїх колег не побачив ніякогї сваволі. Не звернув він увагу й на те, як співробітник ДАІ зупинив фуру безпосередньо на перехресті. Той цю ситуацію пояснив тим, що на дорозі не було забороняючого знаку,  тому він діяв у межах правил. І коли йому раптово хтось зателефонував, то поспішив поїхати геть, певне для того, щоб ніхто не почув розмови. Та так швидко, що навіть забув закрити дверцята авто.

А на запитання, чому вранці він зупиняв фуру і говорив її водію про те, що не треба їхати на елеватор, зазначив, що вперше про це чує і лаявся в машині. 

Та це не додало ентузіазму водієві похилого віку, який чекав на вирок міліціонера в його автомобілі. Його емоції красномовно проілюстрували весь цинізм ситуації.


А в цей час до машини підходив все той же дивний і мовчазний чоловік в цивільному, незрозуміло яким чином пов’язаний з правоохоронними органами.


Читайте також: Кіровоград: за елеватором опозиціонера Онула стежать правоохоронці. ФОТО, ВІДЕО

До речі, інший чоловік у коричневій дублянці, співробітник СБУ, двома днями раніше вів спостереження за елеватором зі свого мерседеса.

Та повернемось до працівників державтоінспекції. Саме вони  останнім часом чомусь почали кружляти довкола підприємства, зупиняючи абсолютно всі вантажівки, що виїжджають з воріт. З кожним днем кількість патрульних машин біля елеватора збільшується.

Чому так відбувається, очевидно, можуть сказати впливові опоненти Миколи Онула.  Нині це все має вигляд  цілеспрямованої операції, яка має на меті блокування роботи підприємства. Прикро, що влада не зупиняється ні перед чим. У результаті від політичних репресій побічно страждають невинні водії вантажівок, яких добре пильнують люди у формі та з телефонами біля вух, щоб краще чути вказівки свого начальства. Обмовка одного з них добре описує ситуацію навколо кіровоградської опозиції: «Незаконним діям співробітника міліції не перешкоджайте, будь ласка».
20.08.2018 10:00
У Кропивницькому йде плановий ремонт доріг. Про це під час апаратної наради повідомив секретар міської Ради Андрій Табалова, передає кореспондент "Акули". У Кропивницькому запланований...
20.06.2018 11:30
Президент України Петрo Пoрoшенкo підписав Закoн України "Прo внесення змін дo деяких закoнів України щoдo удoскoналення oкремих питань прoхoдження грoмадянами військoвoї служби". Прo це...
08.06.2018 12:00
"Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського" набув керівника у особі виконуючого обов'язки директора закладу Анатолія Литвина. Про це повідомляє кореспондент «Акули». ...
08.06.2018 11:30
Сьогодні, 8 червня, на пленарному засіданні сесії Кіровоградської обласної ради стало відомо, що депутат обласної ради від "Опозиційного блоку" Вартан Абрамян може достроково припинити власні ...
08.06.2018 11:00
На один з округів на Кіровоградщині у 2017 році було виділено в десять разів більше коштів субвенцій. Такі результати дослідження виділення субвенцій з державного бюджету в одномандатних округах...