АКУЛА MEDIA
Кіровоград, елеватор, Микола, Онул, правоохоронці, блокування

Кіровоград: «Незаконним діям співробітника міліції не перешкоджайте, будь ласка»

28.11.2013 | 14:58
1260

Облога правоохоронцями елеватора, що належить опозиціонеру Миколі Онулу, триває. Цього разу до співробітників ДАІ долучилося їхнє безпосереднє керівництво в ранзі полковника та працівники СБУ. Полковник виявився не дуже сором’язливим і відразу почав погрожувати:

- А ти журналіст?

- Так, я журналист.

- А ну, покажи посвідчення!

- А на якій підставі я вам повинен його показувати?

- Ну, а чого ти фотографуеш? А якщо я телефон твій заберу і розіб’ю?

На жаль, полковник в діях своїх колег не побачив ніякогї сваволі. Не звернув він увагу й на те, як співробітник ДАІ зупинив фуру безпосередньо на перехресті. Той цю ситуацію пояснив тим, що на дорозі не було забороняючого знаку,  тому він діяв у межах правил. І коли йому раптово хтось зателефонував, то поспішив поїхати геть, певне для того, щоб ніхто не почув розмови. Та так швидко, що навіть забув закрити дверцята авто.

А на запитання, чому вранці він зупиняв фуру і говорив її водію про те, що не треба їхати на елеватор, зазначив, що вперше про це чує і лаявся в машині. 

Та це не додало ентузіазму водієві похилого віку, який чекав на вирок міліціонера в його автомобілі. Його емоції красномовно проілюстрували весь цинізм ситуації.


А в цей час до машини підходив все той же дивний і мовчазний чоловік в цивільному, незрозуміло яким чином пов’язаний з правоохоронними органами.


Читайте також: Кіровоград: за елеватором опозиціонера Онула стежать правоохоронці. ФОТО, ВІДЕО

До речі, інший чоловік у коричневій дублянці, співробітник СБУ, двома днями раніше вів спостереження за елеватором зі свого мерседеса.

Та повернемось до працівників державтоінспекції. Саме вони  останнім часом чомусь почали кружляти довкола підприємства, зупиняючи абсолютно всі вантажівки, що виїжджають з воріт. З кожним днем кількість патрульних машин біля елеватора збільшується.

Чому так відбувається, очевидно, можуть сказати впливові опоненти Миколи Онула.  Нині це все має вигляд  цілеспрямованої операції, яка має на меті блокування роботи підприємства. Прикро, що влада не зупиняється ні перед чим. У результаті від політичних репресій побічно страждають невинні водії вантажівок, яких добре пильнують люди у формі та з телефонами біля вух, щоб краще чути вказівки свого начальства. Обмовка одного з них добре описує ситуацію навколо кіровоградської опозиції: «Незаконним діям співробітника міліції не перешкоджайте, будь ласка».
16.02.2018 10:00
Вчора, 15 лютого, на черговому засіданні міської ради Кропивницького, депутати мали змогу прийняти ряд важливих  рішень та  програм для функціонування міста.Якщо одні програми приймались ...
14.02.2018 14:30
В четвер, 15 лютого, на телеканалi ТТV стартує нове полiтичне ток-шоу «Бар’єр». Автором i ведучим програми є полiтик та журналiст Олександр Дануца. Про це повiдомив Олександр Дануца на власнiй...
09.02.2018 13:37
Інтернет, чати, віртуальні щоденники, соціальні мережі стали прикметою сучасності. Сьогодні там проводять час не лише активні й особливо просунуті. У віртуальних мережах вирує своє життя...
08.02.2018 10:00
Щo депутати-мажoритарники Кірoвoградськoї oбласті oбіцяли в галузі націoнальнoї безпеки і oбoрoни. Прo це пoвідoмляє Слoвo і Ділo, передає "Акула". Загалoм у Кірoвoградській oбласті п'ять...
31.01.2018 14:00
28 січня на каналі 1+1 вийшoв перший випуск телепрoекту «Грoмада на мільйoн» і надалі глядачі змoжуть спoстерігати за рoзвиткoм пoдій щoнеділі o 9:50 прoтягoм семи тижнів. Це нoвий сoціальний...