АКУЛА MEDIA
удар, репрессии

Кіровоград: хронологія переслідування опозиціонерів-УДАРівців

15.11.2013 | 14:41
763

Після візиту в Кіровоград головного регіонала Кіровоградської області Сергія Ларіна, під час якого він наголосив на відсутності реакції місцевих регіоналів на опозиційну критику, партією влади були вжиті провокаційні заходи поза межами законності.

Розпочалися потужні ddos-атаки на опозиційний медіапортал «Акула», які продовжуються й донині. Сьогодні подібні атаки були здійснені й на інші опозиційні сайти Кіровограда.

13.11.2013.

Зранку в центрі міста невідомі зруйнували всі сіті-лайти з рекламою політичної партії «УДАР». За вказівкою першого заступника міського голови В. Каніщева ці рекламні конструкції збиралися вивезти на смітник, щоб «навести в місті порядок». Коли через протидію власників сіті-лайтів цього зробити не вдалось, в гру вступила міліція – її представники збирались вивезти рекламні площі для проведення гіпотетичних експертиз.

14.11.2013, 7-00 год.

Почався обшук в офісі корпорації «ХХІ століття», який тривав до пізньої ночі. Міліціонери до початку робочого дня вибили двері в адмінбудівлі та вилучили всю робочу документацію та комп’ютери. Працівників не допускали на робочі місця, залякуючи їх кримінальними справами. Робота підприємства була повністю паралізована.

7-20 год.

Маючи на меті провести обшук, представники міліції вибили двері в квартиру опозиційного депутата Віталія Бєлова, незважаючи на його прохання дочекатись адвоката. Навіть після прибуття захисника на місце події, його все одно не допустили в помешкання. Незважаючи на сльози переляканої 3-річної дитини, доньки депутата, так звані правоохоронці також не впускали до квартири її рідну бабусю, мотивуючись проведенням слідчих дій.

У під’їзді, де розташована квартира Віталія Бєлова, міліція зробила спробу затримати голову міської організації партії «УДАР» Сергія Горбовського, вручаючи йому прострочену повістку до слідчого. При допиті, який тривав більш ніж 3 години, той намагався інкримінувати опозиціонеру кримінальну статтю.

7-20 – 7-40 год.

Приблизно в цей же час почався обшук в помешканні подружжя Онулів. Після 7 ранку співробітники перелізли через паркан і вломилися в дім. Незважаючи на присутність дітей, міліція провела обшук в їхніх кімнатах і винесла навіть дитячі ігрові комп’ютери. Обшук тривав 12 годин поспіль.


В той же час…

В той же час міліціонери обшукали також помешкання 70-річних батьків Миколи Онула, з дому яких були також вилучені комп’ютери та гроші, які старенькі заощаджували на чорний день. Незважаючи на стан здоров’я господаря, котрому в минулому році зробили операцію на серці, правовики поводили себе рішуче, «по-господарськи».

Близько 8 години ранку

В с. Обознівка Кіровоградського району був проведений обшук на АПК «Ніка». Вилучивши всю документацію, печатки та комп’ютери, міліція також паралізувала роботу сільськогосподарського підприємства.

11-00 год.

За схожим сценарієм був проведений обшук на елеваторі поблизу селища Нового. Зранку автобус спецпідрозділу «Беркут» заїхав на територію підприємства. Під час обшуку безкомпромісні міліціонери вилучили документацію, печатки та комп’ютерну техніку, внаслідок чого роботу підприємства було заблоковано.

16-00 – 16-34 год.

Суд над депутатом від партії «УДАР» Віталієм Бєловим незрозуміло, з яких причин був перенесений з 17-15 год. на 16-45. Про це слідчий без будь-яких пояснень повідомив його телефоном під час прес-конференції. Вирок суду – утримання опозиціонера та його помічника під вартою протягом 60 діб.

17-15 год.

Розпочався мітинг біля Ленінського районного суду проти свавілля влади. Лідери опозиційних партій висловили свою підтримку партії «УДАР» та виступили з промовами, засуджуючи переслідування опозиціонерів. Будівля суду була оточена майже сотнею правоохоронців.

02.40 хв. 15.11.2013.

Охорона, що намагалась вберегти від чергових актів вандалізму опозиційні сіті-лайти, виявила, що чотири з них демонтовані та завантажені в мікроавтобус. Останній не мав номерних знаків. За діями зловмисників з автомобіля з номерними знаками 0257 спокійно спостерігали співробітники ДАІ.

Звернувшись до правоохоронців з проханням припинити дії нападників,  даішники їх просто проігнорували. Натомість співробітники ДАІ супроводжували мікроавтобус зловмисників, коли той вивозив рекламні конструкції у невідомому напрямі.  

16.02.2018 10:00
Вчора, 15 лютого, на черговому засіданні міської ради Кропивницького, депутати мали змогу прийняти ряд важливих  рішень та  програм для функціонування міста.Якщо одні програми приймались ...
14.02.2018 14:30
В четвер, 15 лютого, на телеканалi ТТV стартує нове полiтичне ток-шоу «Бар’єр». Автором i ведучим програми є полiтик та журналiст Олександр Дануца. Про це повiдомив Олександр Дануца на власнiй...
09.02.2018 13:37
Інтернет, чати, віртуальні щоденники, соціальні мережі стали прикметою сучасності. Сьогодні там проводять час не лише активні й особливо просунуті. У віртуальних мережах вирує своє життя...
08.02.2018 10:00
Щo депутати-мажoритарники Кірoвoградськoї oбласті oбіцяли в галузі націoнальнoї безпеки і oбoрoни. Прo це пoвідoмляє Слoвo і Ділo, передає "Акула". Загалoм у Кірoвoградській oбласті п'ять...
31.01.2018 14:00
28 січня на каналі 1+1 вийшoв перший випуск телепрoекту «Грoмада на мільйoн» і надалі глядачі змoжуть спoстерігати за рoзвиткoм пoдій щoнеділі o 9:50 прoтягoм семи тижнів. Це нoвий сoціальний...