АКУЛА MEDIA
Кіровоград, бібліотека, гайдара, анонс, заходів

Кіровоград: анонс масових заходів обласної бібліотеки для дітей ім. А.П.Гайдара

02.12.2013 | 16:51
402

Запрошуємо всіх бажаючих завітати до обласної бібліотеки для дітей ім. А.П.Гайдара і взяти участь у заходах, які пройдуть у закладі протягом тижня. 

3 грудня у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг буде проводитись захід «Посіймо насіння добра», приурочений до Міжнародного Дня інвалідів.

3 грудня о 12-00 год.  працівники відділу естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів запрошують усіх бажаючих на перегляд лялькової вистави «Кулька Вередулька».

4 грудня о 11-00 год.  фахівці відділу дитячого та сімейного читання запропонують перегляд електронної презентації до 45-річчя від дня народження українського письменника Івана Михайловича Андрусяка з циклу «Видатні українські письменники -- малечі».

Працівники відділу естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів  запрошують  першої та третьої неділі місяця з 12 до 14 години завітати на недільний бібліотечний атракціон «Усмішка» для Унікальних, Спритних, Мрійливих, Ініціативних, Шебутних, Компанійських, Активних дітей нашого міста. На вас чекають конкурси, загадки, вікторини, ігри, мультфільми, караоке, а також незабутня зустріч з клоунами Мрійничком та Веселункою!

У відділі дитячого та сімейного читання працює сімейний ігровий майданчик «Майстерня дружби та позитивного настрою» спільно з Сімейним Монтессорі центром «Ладушки». Працівники бібліотеки запрошують всіх бажаючих відвідати відділ кожної неділі з 12 до 15 години. Гарний настрій, живе спілкування та емоційне єднання вашої родини гарантовано.