АКУЛА MEDIA
Кіровоград, Марковський, заява, Майдан

Юлія Тимошенко дізнається про скандальну заяву Марковського

13.03.2014 | 16:33
3314

Відповідне звернення підготувала рада ГО «Євромайдан у Кіровограді». Нагадаємо, приводом стала скандальна заява новопризначеного секретаря міської ради, голови фракції «Батьківщина» Івана Марковського. Він звинуватив кіровоградську громаду у тому, що святкування 200-річча Шевченка було проведено не за сценарієм влади і тому це є для нього приниженням. Ця необережна заява вже викликала шквал критики у соціальних мережах.  

До Голови партії ВО «Батьківщина»
Юлії Тимошенко
до Голови Кіровоградського обласного осередку партії ВО «Батьківщина»
Олександра Чорноіваненка

З В Е Р Н Е Н Н Я

Рада ГО  "Євромайдан у Кіровограді" звертається до Вас з приводу цинічної та незрозумілої заяви керівника Кіровоградського міського осередку партії ВО «Батьківщина», керівника одноіменної фракції в Кіровоградській міській раді, секретаря міської ради Івана Марковського.

Секретар міськради від ВО «Батьківщина» Іван Марковський вважає особистим приниженням спільні заходи з громадою Кіровограда. Про це новообраний секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський заявив 11 березня 2014 року на ранковій апаратній нараді.

Представник колишньої опозиційної партії "Батьківщина" недолугою та нахабною риторикою вирішив відразу окреслити напрямок своєї майбутньої діяльності. 

З його слів, вшанування таких дат, як ювілей Кобзаря, є прерогативою влади... Але, навіть представники режиму від Партії регіонів в Кіровограді ніколи не дозволяли собі такої нахабності та цинічності.

Вшанування 200-річчя Шевченка спільно з організацією "Євромайдан у Кіровограді" та громадою міста пан Марковський вважає "проколом" і стверджує, що "такого в подальшому ніколи не буде".

Тобто, кіровоградці мають чітко усвідомити, що ніякого діалогу з владою міста не вийде. Отримавши посаду секретаря міськради, представник "Батьківщини", напевно, забув, які події привели до цього, яка була визначна роль громади у тих змінах... Адже  більшості депутатів від ВО «Батьківщина» на Кіровоградщині жодного разу не бачили серед протестувальників.


Але далі більше! Іван Іванович сказав, що він був "принижений в суботу, коли ми покладали квіти до пам'ятника Тараса Григоровича Шевченка"... Після цих слів Рада кіровоградського Євромайдану почала серйозно турбуватись про стан здоров'я літнього чиновника!

Хто його принизив у суботу 8 березня, нам не відомо. А от чому він у Міжнародний жіночий день покладав квіти до Шевченка, взагалі загадка! Крім того, всі нормальні люди покладають квіти до пам'ятника... Але, можливо, пан Марковський у Жіночий день з'їздив у Канів на Чернечу гору і поклав квіти безпосередньо до Шевченка? Цього чиновник не розповів.

Наостанок він ще раз нагадав, що це був "офіційний захід, а офіційний захід проводить влада"Виникає цілком логічне питання: може, наступним кроком ВО «Батьківщини» буде заборона простим громадянам зі своєї волі брати участь в таких заходах?!

Зрозуміло, що для колишнього псевдоопозиціонера "революція вже скінчилась". Тільки сумніви беруть, що так думають кіровоградці, які домагались очищення влади та зміни облич...

Що ж, побажаємо секретарю Марковському здорового глузду та світліших думок.

А кіровоградцям зичимо мудрості та принциповості, адже з такою риторикою міського чиновника, розумієш, що вся боротьба за справедливість та демократію ще попереду...

Враховуючи викладене, Рада ГО "Євромайдан у Кіровограді" звертається до Голови партії ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко, до Голови Кіровоградського обласного осередку партії ВО «Батьківщина» Олександра Чорноіваненка офіційно прокоментувати заяви Івана Марковського як керівника Кіровоградського міського осередку партії ВО «Батьківщина», керівника одноіменної фракції в Кіровоградській міській раді, секретаря міської ради.

Інформаційна служба «ЄвроМайдану» у Кіровограді
Інформаційна служба «Самооборони Майдану» у Кіровоградській області


20.06.2018 11:30
Президент України Петрo Пoрoшенкo підписав Закoн України "Прo внесення змін дo деяких закoнів України щoдo удoскoналення oкремих питань прoхoдження грoмадянами військoвoї служби". Прo це...
08.06.2018 12:00
"Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського" набув керівника у особі виконуючого обов'язки директора закладу Анатолія Литвина. Про це повідомляє кореспондент «Акули». ...
08.06.2018 11:30
Сьогодні, 8 червня, на пленарному засіданні сесії Кіровоградської обласної ради стало відомо, що депутат обласної ради від "Опозиційного блоку" Вартан Абрамян може достроково припинити власні ...
08.06.2018 11:00
На один з округів на Кіровоградщині у 2017 році було виділено в десять разів більше коштів субвенцій. Такі результати дослідження виділення субвенцій з державного бюджету в одномандатних округах...
06.06.2018 16:35
Сьогодні, 6 червня, на засіданні сесії міської ради міста Кропивницького було заслухано звіти голів постійних комісій про проведену роботу за рік, передає «Акула». Першим свій звіт зачитав ...