Кіровоград, Марковський, заява, Майдан

Юлія Тимошенко дізнається про скандальну заяву Марковського

13.03.2014 | 16:33
3333

Відповідне звернення підготувала рада ГО «Євромайдан у Кіровограді». Нагадаємо, приводом стала скандальна заява новопризначеного секретаря міської ради, голови фракції «Батьківщина» Івана Марковського. Він звинуватив кіровоградську громаду у тому, що святкування 200-річча Шевченка було проведено не за сценарієм влади і тому це є для нього приниженням. Ця необережна заява вже викликала шквал критики у соціальних мережах.  

До Голови партії ВО «Батьківщина»
Юлії Тимошенко
до Голови Кіровоградського обласного осередку партії ВО «Батьківщина»
Олександра Чорноіваненка

З В Е Р Н Е Н Н Я

Рада ГО  "Євромайдан у Кіровограді" звертається до Вас з приводу цинічної та незрозумілої заяви керівника Кіровоградського міського осередку партії ВО «Батьківщина», керівника одноіменної фракції в Кіровоградській міській раді, секретаря міської ради Івана Марковського.

Секретар міськради від ВО «Батьківщина» Іван Марковський вважає особистим приниженням спільні заходи з громадою Кіровограда. Про це новообраний секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський заявив 11 березня 2014 року на ранковій апаратній нараді.

Представник колишньої опозиційної партії "Батьківщина" недолугою та нахабною риторикою вирішив відразу окреслити напрямок своєї майбутньої діяльності. 

З його слів, вшанування таких дат, як ювілей Кобзаря, є прерогативою влади... Але, навіть представники режиму від Партії регіонів в Кіровограді ніколи не дозволяли собі такої нахабності та цинічності.

Вшанування 200-річчя Шевченка спільно з організацією "Євромайдан у Кіровограді" та громадою міста пан Марковський вважає "проколом" і стверджує, що "такого в подальшому ніколи не буде".

Тобто, кіровоградці мають чітко усвідомити, що ніякого діалогу з владою міста не вийде. Отримавши посаду секретаря міськради, представник "Батьківщини", напевно, забув, які події привели до цього, яка була визначна роль громади у тих змінах... Адже  більшості депутатів від ВО «Батьківщина» на Кіровоградщині жодного разу не бачили серед протестувальників.


Але далі більше! Іван Іванович сказав, що він був "принижений в суботу, коли ми покладали квіти до пам'ятника Тараса Григоровича Шевченка"... Після цих слів Рада кіровоградського Євромайдану почала серйозно турбуватись про стан здоров'я літнього чиновника!

Хто його принизив у суботу 8 березня, нам не відомо. А от чому він у Міжнародний жіночий день покладав квіти до Шевченка, взагалі загадка! Крім того, всі нормальні люди покладають квіти до пам'ятника... Але, можливо, пан Марковський у Жіночий день з'їздив у Канів на Чернечу гору і поклав квіти безпосередньо до Шевченка? Цього чиновник не розповів.

Наостанок він ще раз нагадав, що це був "офіційний захід, а офіційний захід проводить влада"Виникає цілком логічне питання: може, наступним кроком ВО «Батьківщини» буде заборона простим громадянам зі своєї волі брати участь в таких заходах?!

Зрозуміло, що для колишнього псевдоопозиціонера "революція вже скінчилась". Тільки сумніви беруть, що так думають кіровоградці, які домагались очищення влади та зміни облич...

Що ж, побажаємо секретарю Марковському здорового глузду та світліших думок.

А кіровоградцям зичимо мудрості та принциповості, адже з такою риторикою міського чиновника, розумієш, що вся боротьба за справедливість та демократію ще попереду...

Враховуючи викладене, Рада ГО "Євромайдан у Кіровограді" звертається до Голови партії ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко, до Голови Кіровоградського обласного осередку партії ВО «Батьківщина» Олександра Чорноіваненка офіційно прокоментувати заяви Івана Марковського як керівника Кіровоградського міського осередку партії ВО «Батьківщина», керівника одноіменної фракції в Кіровоградській міській раді, секретаря міської ради.

Інформаційна служба «ЄвроМайдану» у Кіровограді
Інформаційна служба «Самооборони Майдану» у Кіровоградській області


05.10.2018 15:20
Члени комісії з питань ЖКГ вкотре не отримали інформації від голови комісії Володимира Зайченка про стан робіт у Кропивницькому. Суперечка між депутатами та головуючим виникла сьогодні, 5 жовтня...
05.10.2018 09:30
Відомий соціолог, кандидат політичних наук Руслан Стадніченко "розгромив" захмарні рейтинги екс-регіоналів Артема Стрижакова та колишнього заступника глави адміністрації Януковича Сергія Ларіна.Про...
04.10.2018 10:40
Відповідні проекти рішень підтримали депутати – члени земельної комісії на засіданні вчора, 3 жовтня, інформує «Акула». Так, згідно одного з проектів рішень заявнику надається дозвіл на...
28.09.2018 20:12
За останні кілька років в Україні з’явилось дуже багато органів боротьби з корупцією. На Кіровоградщині досить високі показники по затриманню осіб, що підозрюються в хабарництві, показує управління ...
20.08.2018 10:00
У Кропивницькому йде плановий ремонт доріг. Про це під час апаратної наради повідомив секретар міської Ради Андрій Табалова, передає кореспондент "Акули". У Кропивницькому запланований...