Богдан Товстоган, БПП Солідарність, Депутат, Кіровоградська міська рада, звіт депутата, Кропивницький

Як відпрацював свій перший рік у депутатському кріслі наймолодший від “БПП” Богдан Товстоган (ІНФОГРАФІКА)

24.02.2017 | 17:25
2261

Богдан Товстоган пройшов до Кіровоградської міської ради нинішнього скликання від політичної партії БПП “Солідарність” у свої 22 роки. У житті депутат займається підприємницькою діяльністю - керує компанією "Торговий дім "КЗК". У перший рік роботи брав участь у засіданнях комісій і сесій ради, однак основну увагу звертав на проблеми жителів округу. Які конкретно питання вдалось вирішити, далі в публікації “Акули”.

Дисципліна

У міській раді сьогоднішнього скликання Богдан Товстоган є членом депутатської фракції політичної партії „Блок Петра Порошенка „Солідарність”. До ради депутат пройшов від округу № 4, що охоплює спальний район міста (частково вулиці Пацаєва, Героїв України, Попова). Близько півроку від початку роботи ради депутат працював секретарем постійної комісії Кіровоградської міської ради з питань діяльності ради, депутатської етики, Регламенту міської ради, відзначення нагородами, забезпечення законності, релігії, засобів масової інформації, регуляторної політики, підприємництва, інвестицій та зовнішньоекономічної діяльності, після чого перейшов до постійної комісії Кіровоградської міської ради з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку й спільно з колегами тепер ключові бюджетні питання міста. За увесь час роботи комісій у 2016 році Богдан Товстоган пропустив лише по одному засіданню в кожній. Так само дисципліновано депутат відвідував сесії - із пропущених лише одне засідання, поінформувало управління апарату ради.

Відкритість депутата

Депутат щомісяця проводить прийоми громадян, на ринку ,,Європейському”, місце № 28 (другий вівторок місяця 12.00-14.00). За рік до депутата звернулись понад 50 громадян, десятеро з яких отримали матеріальну допомогу.  На сторінці депутата на оновленому сайті міської ради можна побачити його мобільний телефон та електронну пошту. Оприлюднений і звіт депутата.

З Богданом Товстоганом можна зв’язатися і з допомогою Фейсбуку. Він активно користується цією сторінкою, щоправда не в цілях просування власних ініціатив чи публічного висловлювання своєї позиції в тих чи інших питаннях. За рік роботи в раді депутат не присвятив жодного посту у Фейсьуці своїй депутатській діяльності, однак репостив дописи громадських активістів та колег-депутатів. Відтак дізнатись про результати роботи Богдана Товстогана можна лише з його звіту та спілкування з самим депутатом.

Депутатські ініціативи

У відповіді на запит “Акули” до міської ради щодо діяльності депутатів повідомляється, що упродовж першого року Богдан Товстоган не вносив депутатських запитів і звернень. Однак обранець підтримував принципові питання колег-депутатів, наприклад, щодо проведення допорогових закупівель через систему “Prozorro” чи старту проведення реформи децентралізації в обласному центрі. Взимку долучився до ініціативи групи депутатів і разом з ними взяв до рук лопату, аби розчистити транспортні зупинки міста після снігопадів.


“У нас є партійна дисципліна, але в кожного є своя думка. Якщо депутат не згоден з тим чи іншим питанням, він може вільно голосувати. Я приймав рішення так, як вважав, що буде корисно для громади міста”, - розповів у спілкуванні Богдан Товстоган.

Водночас на окрузі діяльність депутата була більші активною.

Згідно звіту депутата, у 2016 році за бюджетні кошти було зроблено численні ремонти дахів будинків ( вул. Попова 15 к.2, за вул. Героїв України 16 к.1), асфальтування прибудинкових територій (вул. Героїв України 16/17, вул. Пацаєва 12 к.2). Значні суми з власної кишені депутат викладав на ремонти під’їздів, козирків, ліфтів, встановлення лавок.

“На окрузі вдалось вирішити нагальні проблеми. З чим люди звертались, з тим і допомагали. Матеріальна допомога надавалась кожному, хто звертався. Нам вдалось відремонтувати три ліфта (вул. Героїв України 8, вул. Попова 15/18, вул. Героїв України 12 к.3). У другому корпусі будинку по вул. Попова 13, поремонтували дах, вода з якого текла до другого поверху. Це було вкрай важливе питання, з яким до мене звертались жителі будинку. Загалом, усі мої питання, з якими я звертався до ради, розглядалися, управління ЖКГ дослухалось до моїх пропозицій”, - підсумовує депутат.

Займався Богдан Товстоган у перший рік своєї роботи і благодійністю, йдеться у звіті: підтримував оргтехнікою ЗОШ № 31, матеріальною допомогою для ремонтів ДНЗ № 62

Раз на півроку 900 дітлахів округу мали можливість покататися на атракціонах в Дендропарку, на Новий рік 200 дітей побували на святі, що було організоване для них. До Дня Перемоги депутат вітав ветеранів, які проживають на вулиці Попова.

Плани на 2017-й рік

Цього року депутат обіцяє більше уваги зосередити роботі в раді, адже на окрузі нагальні проблеми вдалось вирішити. Про плани поки конкретно не говорить.
“Нагальних проблем на окрузі немає. Проблеми з каналізацією, дахами, що протікали, вдалось вирішити минулого року. Багато допомагаю гуртожитку по Героїв України, 8, у першу чергу опікуюсь ним. Цього року кластимемо там новий асфальт, відремонтуємо дах. Як депутат, маю в планах деякі ініціативи, що просуватиму в раді, але карти поки не розкриватиму”, - розповів депутат.
Світлана Дубина
15.11.2021 11:42
Вoсьма сесія Крoпивницькoї міськoї ради відбудеться 25 листoпада.Про це повідомили на сайті міської ради, передає "Акула". Вoсьма сесія Крoпивницькoї міськoї ради вoсьмoгo скликання...
26.10.2021 16:00
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час рoбoчoї пoїздки в Кірoвoградську oбласть сьогодні, 26 жoвтня, oзнайoмився зі станoм рекoнструкції кoмунальнoгo закладу "Oбласна спеціалізoвана...
15.09.2021 15:07
Шoста сесія oбласнoї ради рoзгляне 45 питань пoрядку деннoгo на свoєму засіданні 17 вересня. Відпoвідний перелік пoгoдила президія oбласнoї ради сьoгoдні, 15 вересня, передає "Акула". Серед...
01.09.2021 11:21
Сьoгoдні, 1 вересня, гoлoва Кірoвoградськoї oблдержадміністрації Марія Чoрна oфіційнo представила нoвoпризначенoгo гoлoву Крoпивницькoї РДА Віталія Пастушенка, який дo цьoгo oчoлював...
27.08.2021 14:55
07 вересня депутати міської ради зберуться на сесію. Про це повідомили в міській раді, передає "Акула". Шoста сесія Крoпивницькoї міськoї ради вoсьмoгo скликання відбудеться 07 вересня 2021...
Елеватор КЗК