АКУЛА MEDIA
Як у Кропивницькому оновили важливі відділи поліції

Як у Кропивницькому оновили важливі відділи поліції (ФОТО)

02.02.2018 | 12:00
653

Сьогодні, 2 лютого, у приміщенні ГУ Нацполіції журналістам показали оновлений відділ прийому дзвінків громадян, та новостворений відділ ситуацій поліції.

Про це повідомляє кореспондент "Акули".

Начальник ГУ НПу Кіровоградській області Сергій Кондрашенко, повідомив журналістам, що оновлення відділу було однією з нагальних потреб в області.

Раніше, кол-центр поліції складав 4 лінії та таку ж кількість операторів.

Після реформування служби прийому дзвінків у поліцію  кількість звернень збільшилась від 750 до 1200 в день.

Тому від керівництва поліції було направлено звернення про розширення кол-центру. На одній з ліній тепер працює 13 людей. Прийом повідомлень повністю автоматизований, він одразу реєструється і передається на планшети поліцейським.

Як повідомив начальник відділу 102 Андрій Думенко, наразі оператори відділу приймають дзвінки з усієї області, реєструють їх та передають відповідним підрозділам - патрулям. Розширення штату працівників відділу дає змогу ефективніше та оперативніше реагувати на дзвінки громадян.

Щодо створення ситуаційного центру Сергій Кондрашенко відзначив, що це є викликом часу, оскільки, дає змогу контролювати, відстежувати ситуацію з порушенням  громадського порядку.

Як повідомив начальник ситуаційного відділу Дмитро Касяненко, працівники відділу відстежують ситуацію за допомогою камер встановлених у найбільш людних місцях Кропивницького. Наразі, до центру виведено зображення з 21 камери, загалом в області їх встановлено 125. Робота відділу дає змогу оперативно реагувати на виникнення позаштатних ситуацій, та швидко передавати інформацію потрібним підрозділам.


Крім цього ситуаційний центр, контролює місце розташування осіб, до яких застосовано запобіжний захід у вигляді електронного браслета.

Зазначимо, на презентації були присутні керівники області та міста. Зокрема, голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко, наголосив на необхідності модернізації в роботі поліції, та подякував керівництву управління за покращення системи роботи з дзвінками громадян.16.07.2018 18:00
Нас оточують дерева, квіти, птахи, тварини, вода, повітря. Усе це природа, але ми зазвичай не помічаємо її, бо ми надто замиловані самими собою. Давайте зупинимося на хвилину й поглянемо навкруги.
16.07.2018 12:32
14-гo липня, за ініціативи пoдружжя Микoли та Лариси Oнул, на наймoлoдших гoстей Дендрoпарку oчікувала дитяча рoзважальна прoграма “В ритмі танцю бразильськoгo карнавалу".Про це "Акулі" повідомили у ...
14.07.2018 11:00
З 1 по 8 липня в болгaрському мiстi Кiтен проходив III мiжнaродний фестивaль- конкурс “Summer star” учaсть в якому взяли учaсть виховaнці олексaндрійської дитячої хореогрaфічної студії “ШОК”. ...
13.07.2018 13:00
Педагоги та технічний персонал ЗОШ №10, що у селищі Новому, вирішили творчо підійти до ремонту рідної школи. Про це повідомляє кореспондент "Акули". Поки учні відпочивають на канікулах,...
12.07.2018 18:00
Літня природа просто божественна, душа радіє від неймовірних яскравих кольорів і безкраїх райдужних полів. Тепле сонце зігріває своїми променями. Всюди відчувається подих життя. Морські пейзажі,...