Депутат, Кіроавоградська міська рада, Кропивницький, Ігор Волков, Кіровоградщина

Як працював у перший рік третьої каденції нинішній координатор фракціїї БПП в Кіровоградській міськраді Ігор Волков (ІНФОГРАФІКА)

11.03.2017 | 12:05
2189

Нинішній координатор фракції БПП “Солідарність” у Кіровоградській міській раді Ігор Волков вже не перше скликання обирається депутатом міськради. З 2010 по 2014 рік він обіймав посаду секретаря Кіровоградської міської ради. Чим відзначився перший рік роботи депутата у сьогоднішньому складі ради, яка є для Ігоря Волкова вже третьою каденцією, далі в публікації “Акули”.

Дисципліна

Ігор Волков обирався депутатом Кіровоградської міської ради ІV (2002-2006) та

VІ (2010-2015) скликань. До складу депутатського корпусу сьогоднішнього скликання ради Ігор Волков був обраний депутатом від політичної партії ,,Блок Петра Порошенка ,,Солідарність” виборцями 6 округу. Окрім того, що депутат є координатором фракції БПП у раді, він очолює постійну комісію Кіровоградської міської ради з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку, яка погоджує напрямки витрат коштів міського бюджету.

Як поінформували на запит “Акули” в управлінні апарату ради, як керівник постійної комісії Ігор Волков у перший рік роботи не пропустив жодного засідання комісії. Водночас з невідомих управлінню причин депутат був відсутній на чотирьох засіданнях сесії міськради.

Волков голосує в міськраді

За перший рік роботи з депутатським мандатом у раді нинішнього скликання, повідомили в управлінні, зробив два депутатських запити, що стосувались надання матеріальної допомоги жителям міста. Сам же Ігор Волков повідомив, що за його ініціативи до міської ради було подано 4 колективних запити, три з яких стосувались надання матеріальної допомоги, один - щодо звернення до поліції. Окрім того Ігор Волков направив до виконавчих органів влади 34 депутатські звернення, які здебільшого стосувались проблем ЖКГ на  окрузі.

Відкритість депутата

Ігор Волков веде прийом громадян у перший та третій четвер місяця у приміщенні Спеціалізованої інспекції міської ради за адресою: вул. Волкова, 11, корп. 1. Зв’язатися з депутатом можна за електронною поштою та телефоном, що зазначені на сайті міської ради, а також через Фейсбук.

Своєю сторінкою у соцмережі депутат користується: він реагує на дописи громадських активістів та депутатів, публікує фото з приватного життя, зрідка використовує сторінку для інформування про свою депутатську діяльність. У стрічці сторінки Ігоря Волкова можна переглянути фото з масових заходів у навчальних закладах, у міській раді, у яких він брав участь, а також матеріали журналістів про його діяльність.

Депутатські ініціативи

У відкритому доступі існує небагато джерел, де можна дізнатись про діяльність Ігоря Волкова. На сайті міської ради не опублікований звіт депутата, однак у березні цього року звіт Волкова на окрузі відбувся. Небагато говорять про роботу депутата у 2016 році і його сторінка в соцмережах, і ЗМІ. На сторінках останніх можна знайти  публікації про конфлікт Ігоря Волкова з активістами. Останні звинувачували депутата у наявності конфлікту інтересів  при виділенні коштів на роботу міської лазні та на висвітлення роботи міської ради в ефірі телеканалу “TTV”, проте депутат заперечував наявність конфлікту інтересів при голосуванні за ці питання. Окрім того на новинних сайтах можна знайти окремі інформаційні замітки щодо тем, які під час засідань сесій та бюджетної комісії піднімав депутат, наприклад, зменшення розміру податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, підтримка звернення до Кабінету Міністрів з питання створення та реалізації державної програми соціального та радіаційного захисту мешканців, що ініціював на державному рівні нардеп Костянтин Яриніч, встановлення ставки єдиного податку для підприємців ІІ групи на рівні 10 %.


Волков та Ніжнікова

Сам же Ігор Волков говорить, минулоріч вдалось вирішити важливі проблеми зі сфери ЖКГ на окрузі, як-то: роботи з ремонту прибудинкової території біля будинків по вул. Волкова 11, к.1 і к.3, вул. Волкова 9 к.1, ремонт покрівлі будинку по вул. Волкова 26, к.2, тротуару вздовж школи № 19.

Значним досягненням першого року депутатства у раді нового скликання став ремонт ДЮК “Чайка”, де тренуються вихованці лауреату міжнародних фестивалів та конкурсів, творчого колективу “Медея”, спортсмени з настільного тенісу.

“Я пишаюся тим є, що ми зберегли одразу два дитячих клуби на окрузі “Чайка” і “Гермес”. За моєї ініціативи вперше за багато років було зроблено капітальний ремонт у дитячо-юнацькому клубі “Чайка”, що розміщується у підвальному приміщенні. Роботи проводились за бюджетні кошти, підтримував проведення робіт і з власної кишені. Цей клуб відвідує багато дітей з інших округів”, - розповів Ігор Волков.

Плани на 2017-й рік

Цього року депутат очікує проведення ремонту покриття алеї між вулицями Волкова і Пацаєва. Цей об’єкт був включений до програми ЖКГ після численних зверненьдепутата і його реалізація вирішить проблему не лише жителів 6-го округу, а й сусідніх.

“Після зими покриття алеї зараз вкрай погане. Під час свого звіту я говорив виборцям, що на папері я досяг включення цього об’єкту, але насправді я не гарантую, що цей об’єкт буде робитись з огляду на політичну ситуацію, що склалась в раді”, - зауважує депутат.

Депутати під час сесії

Із масштабних проектів, що пропонуватиме Ігор Волков на розгляд депутатів цього року, - розробка Програми з облаштування примусових пристроїв обмеження швидкості руху на відремонтованих прибудинкових дорогах, а також будівництво притулку для безпритульних тварин.

“Останні роки активно ремонтувались прибудинкові дороги біля багатоповерхівок, однак не враховувалась безпека громадян. На таких дорогах водії не обмежують швидкість руху автомобілів, наражаючи на небезпеку дітей, які йдуть цими дорогами до дитячих майданчиків, і дорослих. У мене на окрузі вже були випадки наїзду на дітей. Встановлення так званих “лежачих поліцейських” має стати обов’язковою умовою і при здійснення подальших ремонтних робіт у дворах багатоповерхівок”, - переконаний депутат.

Щодо будівництва притулку для безпритульних тварин, Ігор Волков вважає, що робота служби відлову собак і котів, а також стерилізація тварин не вирішать проблеми з чотирилапими безхатьками. Тож потрібно шукати кошти для притулку, проект якого був уже розроблений у попередні роки і потребує вдосконалення.

Світлана Дубина

Фото з архіву "Акули"

15.11.2021 11:42
Вoсьма сесія Крoпивницькoї міськoї ради відбудеться 25 листoпада.Про це повідомили на сайті міської ради, передає "Акула". Вoсьма сесія Крoпивницькoї міськoї ради вoсьмoгo скликання...
26.10.2021 16:00
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час рoбoчoї пoїздки в Кірoвoградську oбласть сьогодні, 26 жoвтня, oзнайoмився зі станoм рекoнструкції кoмунальнoгo закладу "Oбласна спеціалізoвана...
15.09.2021 15:07
Шoста сесія oбласнoї ради рoзгляне 45 питань пoрядку деннoгo на свoєму засіданні 17 вересня. Відпoвідний перелік пoгoдила президія oбласнoї ради сьoгoдні, 15 вересня, передає "Акула". Серед...
01.09.2021 11:21
Сьoгoдні, 1 вересня, гoлoва Кірoвoградськoї oблдержадміністрації Марія Чoрна oфіційнo представила нoвoпризначенoгo гoлoву Крoпивницькoї РДА Віталія Пастушенка, який дo цьoгo oчoлював...
27.08.2021 14:55
07 вересня депутати міської ради зберуться на сесію. Про це повідомили в міській раді, передає "Акула". Шoста сесія Крoпивницькoї міськoї ради вoсьмoгo скликання відбудеться 07 вересня 2021...
Елеватор КЗК