Дмитро Терзов, Терзов, Кропивницький, Депутат, волонтер

Як працював у 2016 році депутат міськради від “Батьківщини” Дмитро Терзов (ІНФОГРАФІКА)

03.02.2017 | 18:31
2910

Депутат Дмитро Терзов відомий у місті більше як підприємець і волонтер. Водночас він працює депутатом Кіровоградської міської ради двох останніх скликань. У попередній склад ради Терзов пройшов від Партії Регіонів, покинувши її у часи Майдану. У міську раду VII скликання він пройшов у складі ВО “Батьківщина”. Чи встиг щось зробити для свого округу Дмитро Терзов у перший рік депутата у раді нового скликання, далі у матеріалі “Акули”.

Волонтерство за покликом серця

Незважаючи на те, що матеріал має бути присвячений першому року депутатства Дмитра Терзова, варто все ж зазначити його активність як волонтера. З перших днів війни на сході підприємець був одним із тих, хто допомагає військовим на передовій.  Серед військових підрозділів, яких підтримує Дмитро Терзов, переважно формування, створені на Кіровоградщині. Серед речей, що відправлялися на передову, було різне: від води і харчів до обмундирування, прицілів та безпілотників. Підприємець неодноразово долучався до формування святкових вантажів від міста на передову. На початку грудня минулого року Терзов отримав від Міністра оборони України у подарунок відзнаку у вигляді вогнепальної зброї - пістолет АПС 9 мм . Займається волонтерством Дмитро Терзов і на своєму окрузі - Стара Балашівка (21 округ), де він виріс і нині проживають його батьки. Він регулярно підтримує людей похилого віку, вітає зі святами дітлахів, покращує благоустрій мікрорайону.

Дисципліна

Дмитро Терзов пройшов до міської ради сьогоднішнього скликання від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина". Він є одним із шести обранців, які утворили в раді депутатську фракцію політичної партії “ВО “Батьківщина”.Водночас депутат є членом  постійної комісії Кіровоградської міської ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності. Згідно інформації, що надало на запит «Акули» управління апарату ради, за перший рік роботи (з листопада 2015 по листопад 2016 року) Дмитро Терзов пропустив третину усіх засідань депутатської комісії, а також три засідання сесії.

У 2016 році депутат подав 6 депутатських запитів, які стосувались надання  матеріальної допомоги жителям міста. Кількість поданих депутатських звернень до міської ради в управлінні ради не повідомили. Назвати цифру не зміг і сам депутат. Віднайти цю інформацію у звіті Дмитра Терзова теж не вдалось, оскільки на сайті міської ради документ не оприлюднений.

Відкритість депутата

Дмитро Терзов має на окрузі дві громадські приймальні - на території НВО № 15 і НВО № 21. Прийом громадян депутат проводить у першу і третю суботу місяця з 10.00 до 13.00 в  НВО № 21 та з 13.00 до 16.00 в НВО № 15. На сторінці депутата на оновленому сайті міської ради можна знайти лише його електронну пошту і жодних контактів ні самого депутата, ні його помічників.

Натомість Дмитро Терзов має власну сторінку у Фейсбуці, хоча її важко ідентифікувати, адже акаунт не містить особистих фотографій депутата. Водночас сторінка активно оновлюється подяками волонтерів за надану допомогу, новинами, постами колег-депутатів та однопартійцями. Сам Дмитро Терзов публікує на своїй сторінці привітання зі святами, активно коментує дописи, хоча для офіційних заяв чи висловлення власних позицій з важливих питань міста депутат сторінку не використовує. Нещодавно у стрічці з’явилось відео депутата про його участь у флешмoбі 22 Pushup Challenge, що він прийняв від волонтерки Олени Щербини. На сторінці можна переглянути незначну кількість фото з різних заходів, на яких був присутній депутат. Найсвіжіші фото з вшанувань Героїв Крут та прибирання транспортних зупинок від снігу. Депутат активно бере участь у заходах, що організовують в його місті однопартійці, тож більше фотографій із Дмитром Терзовим можна побачити здебільшого у його колег.


Незважаючи на мінімальну активність Дмитра Терзова у соцмережах, на окрузі його добре знають, адже він там виріс. Його ім’я можна побачити на білбордах, він часто з’являється на окрузі.

Депутатські ініціативи

У грудні минулого року депутат у сесійній залі озвучив запит про виділення 50 тис грн на закупку обладнання для їдальні 3-го окремого полку спецпризначення. З таким проханням до депутата напередодні звернулась керівник їдальні й волонтерка Тетяна  Бородіна. У залі звернення депутата підтримали. Це була чи не єдина ініціатива, озвучена Дмитром Терзовим у сесійній залі. Більшість питань, говорить депутат, вирішує з посадовцями напряму.

“Хвалитись особливо немає чим. У 2016 році встановили одну зупинку, вдалось провести освітлення по вулиці Богдана Хмельницького, частково провулку Бородінському. Освітлення тут не було з 1993 року. Коли провели електромережі, люди приймали це зі сльозами. Закінчили водогін по провулку  1-му Лелеківському. Власними силами оновили минулоріч дитячі майданчики, встановили один новий майданчик”, - розповів про досягнення першого року депутатства Дмитро Терзов.

Долучався більше депутат до ініціатив колег та підтримував ініціативи однопартійців. Так разом з однопартійцями відвідував пологовий будинок № 2 ім. Св. Анни. Виступав на підтримку медперсоналу, у результаті голосував проти об’єднання двох закладів у перинатальний центр. Підтримував депутат і пропозиції щодо зниження порогів закупівель через систему “Prozorro”, встановлення GPS-навігації у громадському транспорті та приєднання його до єдиної диспетчерської системи, виділення додаткових коштів на утримання навчальних закладів, встановлення мораторію на стягнення штрафів із теплових підприємств і подібне.

У січні після великих снігопадів разом з колегами інших депутатських фракцій долучився до прибирання транспортних зупинок від снігу. Протягом дня розчистили кілька найбільших зупинок міста. Чистив від снігу і дороги мікрорайону. Згадує, на Балашівці техніки комунальників не було.

Плани на 2017-й рік

Головний акцент у своїй роботі депутата Дмитро Терзов цьогоріч ставить на покращення життя жителів Старої Балашівки. Серед планів і вирішення проблеми з водою, і проведення ремонтних робіт доріг. Щоправда, говорить депутат,  у бюджеті міста на його округ передбачено кошти лиш на освітлення двох невеликих вулиць і забезпечення однієї вулиці водопровідною водою.

“На окрузі величезна проблема з водою. Здебільшого тут криниці - вони всі поремонтовані і почищені, однак якість води тут погана. Я відправляв воду з них на експертизу до Дніпра, де винесли висновок, що пити її не можна, вона технічна. Поряд з Балашівкою поля, хімічні добрива з них ідуть під землю. Але люди тут п’ють через безвихідь, хоча аби повністю забезпечити мікрорайон питною водою треба близько 5 млн грн. У 2017 році, на щастя, вдасться провести водогон по вулиці Івана Богуна - з бюджета виділяється 1,17 млн грн. Поряд з амбулаторією хочу зробити аптеку. Зараз домовляюсь про те, щоб взяти в оренду частину приміщення магазину. В основному на мікрорайоні живуть люди похилого віку, тож дуже просять про аптеку. Хочу також відкрити сучасний магазин, адже на окрузі лише маленькі. Невирішеним лишається питання сполучення Балашівки і Лелеківки - я подавав цей об’єкт до програми, однак його не включили. Тут потрібно заасфальтувати дорогу, зробити місток і можна буде закільцювати два райони, а крайні їхні вулиці забезпечити громадським транспортом. За бюджетні кошти можна буде робити щось більше, ніж закладено на цей рік, тільки після того, як в раді зміниться політична ситуація. Я розраховую на свої сили”, - поділився планами Дмитро Терзов.

Світлана Дубина
28.04.2020 10:32
Кіровоградська обласна лікарня oтримала відремoнтoваний блoк дo апарату штучнoї вентиляції легень експертнoгo класу. Прo це пoвідoмив гoлoва OДА Андрій Балoнь, передає "Акула". "Oдин із ...
14.04.2020 10:01
Верховна Рада у 18 разів збільшила штрафи за спалювання сухoї трави.Про це інформує "Акула". Верхoвна Рада підтримала закoнoпрoєкт 2339, який пoсилює відпoвідальність за спалювання сухoї...
31.03.2020 16:31
30 березня Верхoвна Рада ухвалила закoнoпрoєкт прo відкритий ринoк землі в Україні, передає "Акула". За даний дoкумент прoгoлoсували 259 депутатів.Гoлoсували так: Слуга нарoду – 206 гoлoсів,...
31.03.2020 15:52
Наприкінці минулoгo тижня для нас, як і для решти світу, все oстатoчнo змінилoся. Якийсь час крoпивничани спoстерігали за світoвoю пандемією з відстані, яка багатьoм дo oстанньoгo здавалася...
30.03.2020 13:00
Oгoлoшенo підoзру двoм пoсадoвцям Управління oхoрoни здoрoв’я oднієї з міських рад Кірoвoградщини, які вимагали від підлеглих медичних працівників "відкати" від oтриманих премій.Про це...