Юрій Гребенчук, Батьківщина, Кіровоградська міська рада, Кропивницький, депутат

Як оцінює перший рік роботи у міськраді нинішнього скликання “батьківщинець” Юрій Гребенчук (ІНФОГРАФІКА)

18.03.2017 | 10:35
1828

Депутатська фракція ВО “Батьківщина” налічує шестеро народних обранців. Одним із них є Юрій Гребенчук, для якого сьогоднішнє депутатство в раді є вже другою каденцією. Як планує працювати і чому так мало ініціатив звучить на сесіях безпосередньо від імені Юрія Гребенчука, “Акула” розповість у сьогоднішній публікації в рамках серії матеріалів “Рік депутата”.

Дисципліна

Юрій Гребенчук пройшов до міської ради від округу № 10. Окрім того, що депутат є членом депфракції політичної партії ,,Всеукраїнське об’єднання ,,Батьківщина”, він входить до складу постійної комісії Кіровоградської міської ради з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, яка сьогодні вважається в раді однією з ключових. За перший рік роботи в комісії депутат пропустив два її засідання. За час першого року роботи міської ради нового скликання Юрій Гребенчук не обирався головою тимчасових чи постійних комісій, не головував він і в своїй депутатській фракції.

Як поінформували в управлінні апарату ради, депутат сумлінно відвідував сесії міської ради, не пропустивши жодного засідання.

Відкритість депутата

Юрій Гребенчук має дві громадські приймальні. Одну у приміщенні НВО економіко-правовий ліцей- спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8, що знаходиться на його окрузі, іншу - на власному підприємстві, що знаходиться за адресою вул. Валентини Терешкової, 166-б. У школі прийом громадян ведеться кожну другу та четверту суботу місяця з 9.00 - 12.00, в офісі - щоденно, крім суботи і неділі.

Зв’язатися із депутатом можна із допомогою електронної пошти, що зазначена на сторінці депутата сайту міської ради, а також через Фейсбук. Cторінка депутата активно оновлюється. Соцмережу Юрій Гребенчук використовує для привітань містян зі святами, публікації фотозвітів про свою роботу та масові заходи на окрузі. Здебільшого на сторінці можна побачити репости зі сторінки Олександра Цертія, який є головою депутатської фракції ВО “Батьківщина” в міськраді, та інших депутатів чи активістів, позицію яких підтримує Юрій Гребенчук.

Депутатські ініціативи

За перший рік роботи у міськраді Юрій Гребенчук подав до міського голови, його заступників та виконавчих органів  62 звернення з проблемних питань на окрузі. До міської ради обранець вніс 5 депутатських запитів, що стосувались надання матеріальної допомоги жителям. За весь час роботи ради у 2016 році Юрій Гребенчук не озвучив жодного депутатського запиту на сесії. Депутат пояснює, усі ініціативи йшли від команди.

“У нас у фракції прийнята командна робота.  Ми маємо колективну єдину думку, тому подаємо усі запити від “Батьківщини”. Озвучує їх Олександр Цертій як голова депутатської фракції. Так більше порядку й кращий ефект, адже командно можна досягти більших результатів”, - коментує Юрій Гребенчук.


Обранець розповідає, за минулий рік, завдяки зверненням і його пропозиціям як депутата, вдалось вирішити низку проблем житлово-комунального господарства на окрузі. Проведену роботу в цьому напрямку Юрій Гребенчук оцінює як задовільну.  Зокрема було проведено ремонт спортивної зали та туалетів школи-ліцею № 8, капітальний ремонт покрівлі у будинку по вул. Волкова, 14 к.3, зроблено прибудинкові території будинків по вул. Волкова 4 і 6, замінено вікна у ДНЗ № 71, освітлено вулицю Симона Петлюри.

Окрім того минулоріч за ініціативи депутата та колег однопартійців було проведено багато масових заходів для жителів округу: спортивні дитячі змагання, майстер-класи, свято до Дня захисту дітей, екскурсії і подібне.

Плани на 2017-й

Проблеми округу № 10, говорить депутат, подібні існуючим на інших округах: неремонтовані дахи, прибудинкові території, відсутність освітлення. На 2017 рік за кошти міського бюджету планується тільки встановлення освітлення по вулиці Саксаганського та завершення заміни вікон у дитсадку № 71. Юрій Гребенчук сподівається, що незроблені об’єкти вдасться включити до програм ЖКГ у другому півріччі.

Однак найбільшими планами депутата на цей рік є приведення до ладу зеленого масиву, в народі відомого як Біляєвський лісопарк або “Шервуд”.

“На мікрорайоні є зелений масив площею біля 52 га.  Вийшло так, що парк лишився поза увагою і не утримується КП “Кіровоград-Благоустрій”. Минулоріч нам вдалось за рахунок власних коштів розчистити близько 1,5 га, що були більше схожі на джунглі. Там провели чудове дитяче свято до Міжнародного дня дітей. Цього року міська рада має затвердити проект зелеустрою на земельну ділянку цього масиву з подальшою передачею її у постійне користування комунальному підприємству. Працюватиму, аби це питання було вирішено, а парк перетворився на зону відпочинку. Поряд спальні мікрорайони, парк будуть відвідувати жителі вулиць  Бєляєва, Волкова, Балашівки, 101-го мікрорайону. Парк Перемоги подібний за площею цьому лісопарку, однак знаходиться далеко. Після передачі парку необхідно присвоїти статус природно-заповідного фонду, щоб ні в кого не було ностальгії по 405-му рішенню (рішення, яким видавались у користування земельні ділянки в Лісопарковій-ред.)”, - ділиться планами Юрій Гребенчук.

Поки парк не передано на баланс підприємства, спільно з жителями округу депутат планує  навесні організувати там суботник, аби влітку було де провести чергове свято для дітей.

Світлана Дубина

Фото зі сторінки депутата у Фейсбуці

15.11.2021 11:42
Вoсьма сесія Крoпивницькoї міськoї ради відбудеться 25 листoпада.Про це повідомили на сайті міської ради, передає "Акула". Вoсьма сесія Крoпивницькoї міськoї ради вoсьмoгo скликання...
26.10.2021 16:00
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час рoбoчoї пoїздки в Кірoвoградську oбласть сьогодні, 26 жoвтня, oзнайoмився зі станoм рекoнструкції кoмунальнoгo закладу "Oбласна спеціалізoвана...
15.09.2021 15:07
Шoста сесія oбласнoї ради рoзгляне 45 питань пoрядку деннoгo на свoєму засіданні 17 вересня. Відпoвідний перелік пoгoдила президія oбласнoї ради сьoгoдні, 15 вересня, передає "Акула". Серед...
01.09.2021 11:21
Сьoгoдні, 1 вересня, гoлoва Кірoвoградськoї oблдержадміністрації Марія Чoрна oфіційнo представила нoвoпризначенoгo гoлoву Крoпивницькoї РДА Віталія Пастушенка, який дo цьoгo oчoлював...
27.08.2021 14:55
07 вересня депутати міської ради зберуться на сесію. Про це повідомили в міській раді, передає "Акула". Шoста сесія Крoпивницькoї міськoї ради вoсьмoгo скликання відбудеться 07 вересня 2021...
Елеватор КЗК