Народне коло, Сергій нестеров, сепаратизм, Кропивницький, Кіровоградщина

Як «Народне коло» донецьких активістів «відроджує Батьківщину» на Кіровоградщині

12.02.2018 | 15:30
3284

Після революції гідності та з початком війни на Сході громадянська свідомість українців вийшла на якісно новий рівень. Невпинно зростає кількість активістів, що навчаються політичній грамотності та, об’єднуючись з однодумцями, вже не стоять осторонь, а беруть активну участь у житті власного міста, області, країни. Адже майбутнє держави залежить в першу чергу від нас самих.

Так, останнім часом особливо багато створюється громадських організацій, діяльність яких якраз направлена на контроль влади та депутатів.

Та, на жаль, інколи трапляється так, що під прикриттям ГОз’являються угрупування, дії яких викликають сумніви та навіть пересторогу.

Більше року тому в інформаційному просторі Кропивницького з’явилась громадська організація «Народне коло». У нашому місті її активно просуває такий собі Сергій Нестеров переселенець зі сходу,  уродженець Макіївки Донецької області .

На перший погляд діяльність «Народного кола» здається цілком потрібною – почали вони з контролю депутатів міської ради Кропивницького. Адже на офіційній сторінці організації у Фейсбуці йдеться про те, що організація об’єднує людей, що мають активну громадянську позицію і діють задля «відродження нашої Батьківщини», бо, як сказано в повідомленні «ще не пізно її зробити прекрасною».

От тільки про яке відродження йде мова, не зовсім зрозуміло, з огляду на те, хто є засновниками ГО «Народне коло».

За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань дана організація зареєстрована за адресою Донецька область, м. Макіївка, вул. Крупської, буд. 146. Засновниками ГО є Дадашова Світлана Володимирівна, Поліванов Олег Олександрович та вже відомий у нашій області Нестеров Сергій Юрійович.

Зупинимось детальніше на засновниках даної ГО.

За даними сайту «НовостиДонбасса» одна із засновниць «Народного кола» Світлана Дадашова є головою виконавчого комітету «громадського руху «Свободный Донбасс» при незаконному формуванні «ДНР». 

Фото з сайту http://novosti.dn.ua


Також в інтернет-виданні бойовиків «Новоросія» йдеться про те, що Дадашова є представником організації «Донецький червоний хрест», створеної при терористичній ДНР. Підтвердження цієї інформації знаходимо на сайті «Миротворець» у розділі «Чистилище», де засновниця «Народного кола» значиться як пособник бойовиків.

На сторінці Сергія Нестерова у Фейсбуці є спільні фото з Світланою Дадашовою:

Нестеров і Дадашова. Фото зі сторінки Сергія Нестерова у Фейсбуці


Сам Сергій Нестеров, прибувши до Кропивницького почав «контролювати» місцевих депутатів та активно просити кошти на розвиток ГО. Однак сам Нестеров у фінансах не особливо був обмежений. Про це говорить декларація засновника ГО «Народне коло». Так, у 2016 році його дружина Оксана Нестерова отримала від держави 64 800 грн. допомоги (очевидно, як родина переселенців). А Сергій Нестеров задекларував близько мільйона гривень готівкою.


Юридичний супровід ГО здійснює теж переселенець з Донецька Сергій Дуріцин. На запит в інтернеті знаходимо безліч інформації про нього. Так, одразу натрапляємо на матеріал від 2013 року на одному з донецьких сайтів, де розповідається про нібито шахрайські схеми, які здійснював Дуріцин у Донецьку. Зокрема, йдеться про те, що він збирав з дітей-сиріт ваучери в дитбудинках,обіцяючи великі виплати дітям після досягнення ними повноліття (поширена схема 90-х років).

Далі знаходимо резюме Сергія Дуріцина за грудень 2010 року, де він вказує бажаний рівень заробітної платні – від 700 доларів

З огляду на це виникає питання, чому ж на Кіровоградщині Дуріцин надає юридичні послуги ГО та є їх представником у суді безкоштовно? Можливо тому, що Сергій Дуріцин є патріотом України і заради неї готовий працювати на гуманітарних засадах? Однак, вивчаємо далі його резюме. В одній з його частин вказано, що Дуріцин займався зовнішньо-економічною діяльністю, зокрема в місті країни-агресора:

Здавалося б, після того, як Російська Федерація заставила цього чоловіка тікати з рідної землі, закономірним має бути розрив усіх зв’язків з Росією. Однак, як йдеться на сайті бази даних митниці Російської Федерації, у 2015 році Дуріцин продовжував активну співпрацю з країною-агресором

На сьогоднішній день Сергій Нестеров та Сергій Дуріцин активно ведуть «боротьбу з несправедливістю» на Кіровоградщині.

Сергій Нестеров та Сергій Дуріцин. Фото зі сторінки Нестерова у Фейсбуці

Так, у 2016 році створено Громадське формування з охорони громадського порядку «Муніципальна охорона Кіровоградського району». Згідно даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань організація зареєстрована за адресою Кіровоградський район, село Могутнє, вул. Садова, буд. 9. Керівником формування зазначений Нестеров Сергій Юрійович.

Дане формування постійно надсилає листи у сільські ради, місцевим фермерам та депутатам Кіровоградського району з вимогою виділити кошти на його функціонування.

Зокрема, в листі до Могутненської сільської ради йдеться про виділення 102 048 грн. формуванню «Муніципальна охорона Кіровоградського району», що становить майже 10% бюджету села Могутнє

З подібними листами формування звертається і до сільських депутатів та фермерів.

«До мене звернувся Нестеров з пропозицією так званого «кришування», за яке я мав заплатити чималу суму «допомоги». Я відмовився. Тоді Нестеров пообіцяв мені великі проблеми. Власне, так і сталося. Після цього на мене з боку ГФО ГП «Муніципальна охорона Кіровоградського району» було подано купа позовів, вилито безліч бруду через інтернет, Нестеров навіть запустив рекламу у Фейсбуці на платній основі. Також Нестеров подав до суду про позбавлення мене депутатського мандату, який він програв, як у першій інстанції, так і подану апеляцію у Дніпрі. А все це, між іншим, величезні кошти», - говорить депутат Могутненської сільської ради Ігор Овчаренко.

То чиї інтереси відстоює і чию Батькіщину відроджує на Кіровоградщині Донецька громадська організація «Народне коло», серед засновників якої пособниця бойовиків «ДНР» Світлана Дадашова, майже мільйонер Сергій Нестеров та юрист, що здійснює ЗЕД з країною-агресором? Питання риторичне… 21.02.2019 18:00
Слух — чорний хід для правди і парадний для брехні. Правду ми часто бачимо, але рідко чуємо — в чистому вигляді майже ніколи, особливо коли вона йде здалеку: в ній тоді є домішка пристрастей,...
21.02.2019 17:29
Чотири облaсні рятувaльні підрозділи отримaли нові aпaрaти зaхисту оргaнів зору тa дихaння. Про це "Aкулa" повідомляє з посилaнням  нa пpес-службу У ДСНС Кіровогрaдської облaсті. Нещодaвно ...
21.02.2019 17:00
В межaх Кіровогрaдської облaсті нa дорогaх держaвного знaчення тривaють aвaрійні дрібні ремонти.Про це "Акулі" повідомили в прес-службі САД області. Однa з нaйбільш жвaвих трaс – М-05 Київ-Одесa...
21.02.2019 16:30
Керівник поліції Кіровогрaдщини Ромaн Козьяков провів робочу зустріч із предстaвникaми ОБСЄ.Про це "Акулі" повідомили в прес-службі поліції області. Зa словaми Грегуaрa Уель тa Мaріелізе...
21.02.2019 16:16
Якрaз у день пaм’яті героїв Небесної сотні, у п’яту річницю того дня, коли Мaйдaн оплaкувaв їх, a недолугий Янукович тікaв у Росію, у кінотеaтрі "Портaл" нaшого містa зaвершився покaз історичного...