Кіровоград, персональний гороскоп, 2014

Гороскоп для кіровоградців на 2014 рік

04.01.2014 | 12:40
490

Якщо говорити про підступи року в цілому, то найскладнішими будуть чотири дні, коли триватимуть місячні і сонячні затемнення. Це - 15 і 29 квітня, 8 і 24 жовтня. У ці дні нам загрожує підвищена емоційність і нервова збудливість. Тому краще не планувати стратегічно важливі події на ці дні, а також протягом двох діб до і після затемнень. Якщо перенести справи буде неможливо, то варто запастися на цей час  уважністю і виваженістю, щоб не наламати дров, передають Вісті.

Зниження ділової активності буде спостерігатися в наступні періоди: 7 - 28 лютого, 8 червня - 2 липня, 4 - 25 жовтня. На цей час краще не призначати старт нових проектів, але можна завершувати поточні справи, віддавати борги, реорганізовувати ділові процеси, затівати ремонт.

Гороскоп на 2014 год для 12 знаков зодиака и личный прогноз для каждого. Фото 1ОВЕН: У серпні не робіть ремонт і не купуйте машину

У першій половині року представникам цього знака у фінансовій області не дуже щаститиме. Очікуються непередбачені витрати, а далі плани можуть зірватися.

У першій половині року краще не подорожувати і не гастролювати. Несприятливі в романтичному плані чотири місяці: січень, лютий, жовтень і кінець грудня. Не намагайтеся в цей період втручатися у справи коханих.

Проблемний місяць - серпень: краще не затівати в цей період ремонт і не здійснювати великі покупки, наприклад, автомобіль.

Гороскоп на 2014 год для 12 знаков зодиака и личный прогноз для каждого. Фото 2ТЕЛЕЦЬ: Будуть три місяці, коли пощастить у коханні

У фінансах більше пощастить у першій половині року. Можливі приємні пропозиції по роботі або подорожі. Особливо сприятливий період для бізнесменів і політиків, що народилися в першій половині знака. У другій половині року будуть виникати проблеми в кар'єрному плані, особливо у тих, хто народився в другій половині знака. У справах сердечних Тельцям  пощастить у березні, серпні та листопаді.

Гороскоп на 2014 год для 12 знаков зодиака и личный прогноз для каждого. Фото 3БЛИЗНЮКИ: Можлива напруга з батьками

До серпня Близнюки будуть проявляти ділову і фізичну активність. Посилиться потенція. Це сприятливий період для покупки автомобіля або для його ремонту. Фінансові справи підуть в гору після липня. Також почнеться сприятливий період і для подорожей.

У романтичному плані квітень, вересень, грудень - не найкращі місяці. Друга половина грудня принесе напругу в кар'єрних питаннях. Також можлива напруга у відносинах з батьками або чиновниками.

Гороскоп на 2014 год для 12 знаков зодиака и личный прогноз для каждого. Фото 4РАКРік особливо гарний для керівників

Перша половина року буде сприятливою у фінансовому плані і для стратегічного планування будь-яких питань. Цей період особливо сприятливий для керівників і політиків.

У 2014 році Раки зможуть собі дозволити дорогі покупки.

У романтичному плані несприятливі місяці - травень, жовтень і грудень.

Наступаючий рік може принести травми, тому варто зберігати граничну обережність. Особливо в транспорті і при роботі з технікою.

Гороскоп на 2014 год для 12 знаков зодиака и личный прогноз для каждого. Фото 5ЛЕВНе виключені проблеми в кар'єрі

Період матеріального благополуччя очікується з серпня. Правда, у тих, хто народився в середині знаку, в цей період можуть виникнути проблеми в діловій сфері.

У серпні та вересні бажано бути обережними в автомобілі -  можливі аварії. У тих, хто народився в середині знаку, це період генерування геніальних ідей, зміни роботи або місця проживання.

У романтичному плані несприятливі періоди: березень, червень, листопад.

Гороскоп на 2014 год для 12 знаков зодиака и личный прогноз для каждого. Фото 6ДІВА: Зможе обзавестися нерухомістю


Вирішення фінансових питань буде сприятливим у першій половині року. Особливо для тих, хто народився в першій половині знака. Цей період гарний для покупки нерухомості та підвищення професійного рівня. Вдалими і безпечними будуть подорожі. Друга половина року сприятлива для покупки автомобіля і ремонту техніки .

Несприятливі для романтики періоди - квітень, липень, листопад і перша половина грудня. Це може принести і деякі фінансові втрати .

Гороскоп на 2014 год для 12 знаков зодиака и личный прогноз для каждого. Фото 7ТЕРЕЗИ: Не подорожуйте і не беріть у борг

До середини літа представникам цього знаку краще не подорожувати на далекі відстані, не брати в борг і не будувати довгострокових планів. У цей період очікуються непередбачені витрати. Посиляться імпульсивність, активність, потенція і навіть агресивність. Тому плануйте важливі справи на другу половину року.

У справах сердечних не пощастить у січні, лютому, травні, серпні та другій половині грудня.

Гороскоп на 2014 год для 12 знаков зодиака и личный прогноз для каждого. Фото 8СКОРПІОННе починайте важливих справ

Великі витрати або втрати очікуються у другій половині року. Взагалі в наступаючому році Скорпіонам краще не починати жодних важливих справ - є ризик, що їх реалізація затягнеться надовго. У другій половині року посилиться фізична і ділова активність. Особливо період сприятливий для тих, хто пов'язаний зі спортом. Для політиків, туристів і людей бізнесу сприятливою буде перша половина року.

Напруга в особистому житті очікується в березні, червні, серпні.

Гороскоп на 2014 год для 12 знаков зодиака и личный прогноз для каждого. Фото 9СТРІЛЕЦЬ: До липня - витрати, після - доходи

Вашому гаманцю пощастить у другій половині року - до цього витрати зростатимуть. Зате посилиться фізична, сексуальна і ділова активність. Рік сприятливий для покупки техніки.

У квітні, липні, вересні, листопаді краще не знайомитися - ці місяці несприятливі для романтики.

Гороскоп на 2014 год для 12 знаков зодиака и личный прогноз для каждого. Фото 10КОЗЕРІГ: Чекають круті зміни

Для Козерогів цей рік буде не зовсім сприятливим. Особливо в першій половині року і особливо для вирішення фінансових і ділових питань. Очікуються додаткові витрати або руйнування планів на цей рік. Можливі різкі зміни в житті, в тому числі переїзд. Багатьох це змусить переосмислити свою поведінку.

У першій половині року бажано бути обережними за кермом і в поводженні з будь-якою технікою. Не виключені травми.

На особистому фронті провал очікується в травні, липні, першій половині серпня і жовтні.

Гороскоп на 2014 год для 12 знаков зодиака и личный прогноз для каждого. Фото 11ВОДОЛІЙ: Можливі проблеми зі здоров'ям

Друга половина року буде витратною - гроші просто будуть відлітати. Плани будуть легко зриватися, і можуть виникати проблеми з вкладами. Цей рік буде несприятливим і для здоров'я. Але деяка компенсація цих проблем очікується від посилення ділової і фізичної активності, яка зросте в першій половині року.

Неромантичними можуть виявитися червень, друга половина серпня і листопад.

Гороскоп на 2014 год для 12 знаков зодиака и личный прогноз для каждого. Фото 12РИБИ: Намічається кар'єрний ріст

У фінансовому плані більш вдала перша половина року. Період гарний і для придбання нерухомості або її ремонту. Може пощастити в кар'єрі. У другій половині року посилиться фізична, сексуальна і ділова активність.

Вирішення особистих питань краще не затівати в липні, вересні, другий половині листопада і початку грудня.


16.01.2019 18:00
Сніги метуть. У вікнaх біле мрево. Aнтени ловлять клaптики новин. Нa білий вaльс зaпрошую деревa, нa білий вaльс вітрів і хуртовин. Хaй буде сніг, і музикa, і вечір. Хaй серце серцю сплaчує...
16.01.2019 17:25
Зa дaними прокурaтури Кіровогрaдської облaсті нa Кіровогрaдщині лише зa період січень-листопaд 2018 року вчинено 16 714 злочинів, з яких повторно 1 820 злочини. Відтaк, у ...
16.01.2019 17:00
9 січня у Несвaтківській філії КЗ "Олексaндрівське НВО №2" відбулося урочисте відкриття ще однієї дошкільної групи для дітей, які проживaють нa території селa.Про це йдеться на сайті...
16.01.2019 16:16
Знaм’янськa міськрaйоннa філія Кіровогрaдського облaсного центру зaйнятості оргaнізувaлa громaдські тa інші роботи тимчaсового хaрaктеру нa території містa, до яких було зaлучено 11 безробітних.Про...
16.01.2019 15:48
Оргaни прокурaтури Кіровогрaдської облaсті вивчили стaн додержaння вимог зaконодaвствa про aдміністрaтивні прaвопорушення під чaс виконaння постaнов суду про зaстосувaння aдміністрaтивного стягнення...