Голови постійних комісій міської ради міста Кропивницького нарешті відзвітувалися про роботу за рік

Голови постійних комісій міської ради міста Кропивницького нарешті відзвітувалися про роботу за рік

06.06.2018 | 16:35
359

Сьогодні, 6 червня, на засіданні сесії міської ради міста Кропивницького було заслухано звіти голів постійних комісій про проведену роботу за рік, передає «Акула».

Першим свій звіт зачитав голова постійної комісії з архітектури, будівництва, реклами,земельних відносин МРК Олександр Шамардін. У своєму виступі він надав загальну інформацію про роботу комісії за 2017 рік.

Проте, чітко відповісти на питання депутатів Шамардін не зміг.

Зокрема, після прослуханого виступу Валентина Яремчук, депутатка від фракції «БПП «Солідарність», поставила Шамардіну декілька питань.

«Ви надали інформацію, що майже 3 тисячі звернень надійшло до управління з приводу земельних питань від фізичних та юридичних осіб, і лише шоста частина з них була винесена на сесію. Скільки з винесених 500 проектів рішень мали позитивне рішення земельної комісії? І скільки з них підтримала сесія?» - поцікавилася Яремчук.

На що голова земельної комісії чіткої відповіді не надав, адже не зміг згадати, чи виносяться не сесію питання, що не пройшли комісію. 

«Я в своєму звіті не готував таку інформацію», - зазначив Шамардін.

На питання радикала Михайла Демченка звітуючий також не зміг чітко відповісти.

«Дуже часто ваша комісія не працювала з комусь відомих, а комусь – невідомих причин. Як ви вважаєте, в чому причина поганої відвідуваності вашої комісії?», - запитав Демченко.

Але Шамардін так і не пояснив, чому не може забезпечити кворум земельної комісії, головою якої він є. 

«Поставте це запитання депутатам, які не приходили працювати в комісії», - зазначив він.

Таким чином, жодне з поставлених депутатами запитань, на жаль, не знайшло чіткої відповіді Шамардіна.

Та, незважаючи на це, голосами просекретарської більшості роботу земельної комісії було визнано задовільною, а Шамардін залишився її головою ще на рік.

Крім Олександра Шамардіна під час сесійного засідання депутати також заслухали звіти голів постійних комісій.

Михайло Бєжан, голова комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів був наступним доповідачем.

У своєму виступі він зазначив, що комісія засідала 16 разів, завдяки чому пропозиції громадськості щодо розподілу нових автобусів на мікрорайони врахувало управління транспорту.

«Гарна новина:  сьогодні вночі до Кропивницького привезли 6 нових автобусів, а до кінця року прибуде ще 4. Вони забезпечуватимуть транспортом віддалені мікрорайони міста », - зауважив Бєжан.

Депутати затвердили звіт оратора та підтримали продовження його діяльності на наступний рік.

Голова комісії з питань діяльності ради, депутатської етики, Регламенту міської ради, відзначення нагородами, забезпечення законності, релігії, засобів масової інформації, регуляторної політики, підприємництва, інвестицій та зовнішньоекономічної діяльності Максим Линченко у своєму звіті зазначив, що його комісія працювала згідно плану:  проведено 9 засідань, де було  розглянуто 52 питання (13 з яких – звернення громадян), було обговорено зміни і доповнення, які стосуються питань діяльності ради і здійснювався контроль за виконанням прийнятих рішень.

Проголошений звіт теж знайшов підтримку депутатського корпусу, як і посада пана Линченко, загалом.

Володимир Зайченко , очільник комісії з питань ЖКГ , енергозбереження та комунальної власності  наголосив на тому, що його комісія впоралася з основними завданнями.

«Проведено 14 засідань комісії, де було розглянуто 108 питань та надано 27 доручень виконавчим органам міської ради, основні з яких – ремонт покрівлі житлових будинків, доріг, прибудинкових територій, відновлення зовнішнього освітлення, контроль за роботою управління комунальної власності», - зауважив Зайченко, і сказав, що комісія затверджує низку програм по покращенню благоустрою міста та контролює їх виконання.

Валентина Яремчук, як член комісія ЖКГ, додала, що жодне з 27 доручень комісії не було виконано головою комісії.

 «На мою думку, було неякісна робота комісії в цілому, хоча, про це ми кожного разу говорили голові комісії ЖКГ», - зазначила пані Яремчук.

Андрій Райкович пообіцяв вирішити питання стійкого позитивного результату даної комісії, і ці слова вплинули на депутатів. Таким чином отримуємо результат : звіт – підтримано, дію посади керівника комісії – подовжено на рік.

Звіт Миколи Гамальчука , очільника комісії з питань охорони здоров’я , освіти, культури, молоді, спорту та соціальної політики також затвердили й продовжили його повноваження.

Пан Гамальчук звернувся до депутатського корпусу з проханням долучитися до роботи медичної комісії, адже її чисельність наразі дуже невелика, а питання, що нею розглядаються, вкрай важливі.


07.02.2019 16:00
Кропивницька депутатка Катерина Шамардіна отримала в оренду на 25 років земельну ділянку  площею 0,100 га по проспекту Винниченка, 2 у обласному центрі. Відповідний проект рішення...
07.02.2019 13:43
Депутат Ігор Волков більше не є головою бюджетної комісії.Відповідне рішення про припинення повноважень Волковим голови комісії з питань бюджету, фінансів, планування та соціально-економічного...
31.01.2019 15:58
Кропивницький депутат Віталій Бєлов вийшов з фракції партії УКРОП у міській раді.Повідомлення депутата зачитав міський голова Андрій Райкович на початку сесійного засідання сьогодні, 31 січня,...
31.01.2019 15:28
За даними опитування групи "Рейтинг" до трійки лідерів президентських перегонів входять Володимир Зеленський, який вперше вибився у лідери, нинішній президент Петро Порошенко та Юлія...
22.01.2019 10:13
Центр регіональних досліджень представив результати останніх соціологічних досліджень, що відображають настрої кропивничан стосовно виборів Президента України.Про це повідомляє "Кіровоград 24",...