АКУЛА MEDIA
Гімназія нових технологій навчання відзначила 25-річний ювілей (ФОТО, ВІДЕО)

Гімназія нових технологій навчання відзначила 25-річний ювілей (ФОТО, ВІДЕО)

01.09.2017 | 14:28
1925

1 вересня… День коли в усіх школах країни лунає перший дзвінок. У Гімназії нових технологій навчання цей дзвінок пролунав вже 25-й рік поспіль.

Саме 25-ть років тому, тоді, ще у Кіровограді з'явився новий навчальний заклад, а сьогодні він вже святкує свій ювілей.

З цієї нагоди у стінах обласної філармонії відбулися урочистості, на які зібралися не лише школярі, батьки та вчителі, а й рідні, знайомі, представники влади, посадовці, випускники попередніх років та інші гості.

"Я сьогодні дуже щаслива, напевно найщасливіша людина в цьому залі. Наш навчальний заклад, він був неординарний, починаючи з 1992 року. Ми - ровесники з нашою незалежністю, зразу, як тільки вона пролунала, ми створили навчальний заклад. Ми тоді були як сліпі кошенята, а на Кіровоградщині тоді практично не можна було знайти українську школу. І ось 93-й рік, ми почали роботу. І ось нова школа уже 25 років. Наш навчальний заклад ніколи б не склався, якби наша влада нам не допомагала. І це правда… І дякую їм за те, що вони нам не мішали", - зазначила директор гімназії НТН Любов Краснова.

Привітати ГНТН з ювілеєм з'явився і очільник міста Андрій Райкович, який подарував навчальному закладу сертифікат на отримання обладнання на суму 25 тисяч гривень.

"Надзвичайно приємно бути присутнім на цьому дійстві. Гімназія нових технологій навчання – це елітний навчальний заклад нашого міста, це гордість, і не тільки нашого міста, а й всієї Україні та всієї української освіти. Поряд з високими фундаментальними знаннями ви даєте безмежну любов до нашої рідної держави, даєте можливість розкрити душу, навчаєте бути патріотом, любити Україну, державу та наш рідний край", - зазначив міський голова Андрій Райкович.

За вагомий внесок у розвиток національної освіти, впровадження інноваційних методів навчання, виховання учнівської молоді трудовий колектив ГНТН отримав грамоту Верховної ради України, яку вручив депутат Верховної Ради України від політичної партії БПП "Солідарність" Костянтин Яриніч.

"Мені дуже приємно, що мій син вчиться у цій школі, адже коли ти віддаєш своїх дітей, то дуже глибоко думаєш "Кому довірити своє найдорожче?". Я дійсно радію, що у нас на Кіровоградщині є така школа, є така гімназія про яку знають у всій Україні. Мені дуже приємно, що є такі люди, які віддаються нашим дітям і серцем, і душею. Тому сьогодні перш за все хочу сказати великі слова подяки нашим вчителям, які працюють у цій гімназії, які пильнують за нашими дітьми, які віддають все, що у них є забуваючи інколи про свої сім`ї. Дякую вам велике!", - звернувся Костянтин Яриніч.


 Із привітаннями виступила член виконавчого комітету Кіровоградської міської ради Лариса Онул та подарувала школі новий проектор.

"Дуже приємно чути слова, які лунають у бік школи. Тому що коли є результат, ти дійсно розумієш для чого ти живеш. Шановні педагоги, вам дуже великий уклін. Я виросла в династії вчителів і я знаю яка це тяжка, клопітка та емоційна праця. Тому бажаю вам наснаги, здоров'я та терпіння. Шановні гості та батьки, саме найдорожче, наша надія для нас батьків та нашої держави – це наші діти, наше золото, які є фундаментом нашої держави. Дуже багато гарних, щирих, справедливих, заслужених слів звучало в бік школи. Саме в цій гімназії є своя родзинка. Для кожного хлопчика, для кожної дівчинки ця гімназія стає продовженням сім`ї, адже вчителі не просто навчають, а стають рідними людьми, які розуміють дітей. А це головне!", - зазначила Лариса Онул.


16.07.2018 14:30
Чоловік, який мaє судимість зa крaдіжки, розбої, грaбежі тa хулігaнство, обікрaв дитину в Олексaндрії. Про це інформує Моя Олексaндрія, передaє "Aкулa". Згідно з мaтеріaлaми спрaви, в січні...
16.07.2018 14:00
Вертoліт Мі-2 здійснив аварійне приземлення в Бoбрoвицькoму райoні після тoгo, як під час oбрoбки пoлів гвинтoм зачепив лінію електрoпередач. Без електрoенергії залишилoся 5 сіл. Прo це пoвідoмляє ...
16.07.2018 13:31
14-гo липня, твoрче пoдружжя Микoли та Лариси Oнул, пoдарувалo змoгу гoстям Дендрoпарку відчути запал душі, під улюблені хіти та шалені ритми унікальнo драйвoвoї музики. Прo це "Акулі"...
16.07.2018 13:03
15 липня близько 10-ї години до полiцiї звернулась мати 2-рiчної дiвчинки з проханням знайти її доньку. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Кіровоградської області, передає «Акула». ...
16.07.2018 12:00
Нa Кіровогрaдщині поліція припинилa злочинну діяльність групи осіб, що збувaли нaркотики тa "психотропи". Про це інформує упрaвління протидії нaркозлочинності поліції Кіровогрaдської облaсті, ...