АКУЛА MEDIA
Донька розстріляного аграрія з Кіровоградщини просить допомогти у розшуку злочинців (ВІДЕО)

Донька розстріляного аграрія з Кіровоградщини просить допомогти у розшуку злочинців (ВІДЕО)

23.11.2017 | 11:00
4852

На Кіровоградщині розстріляли автівку голови правління СВК «Нива» Петра Красільнікова.

За словами доньки постраждалого, Тетяни, чоловік наразі перебуває у реанімаційному відділенні Кіровоградської обласної лікарні у тяжкому стані.

«У батька дуже складні травми, поранення. Він у свідомості, але його стан тяжкий», - розповідає Тетяна.

Подія трапилася 16 листопада, близько 7-ї годині ранку у селі Мар`ївка, Компаніївського району. Петру Красільнікову напередодні зателефонували з приводу дозволів на мисливницьку діяльність, які мали привезти з Кропивницького і домовилися про зустріч на ранок.

«Тато домовився і чекав у машині на узбіччі. Він погукав маму, але вона була зайнята домашніми справами, тому він сам перебував у автівці. Зненацька його «зрізала» червона «вісімка» і звідти почулися хлопки, як виявилося постріли. Три кулі потрапили в батька, а ще три застрягли у дверцятах автомобіля. Він встиг лише зателефонувати мені близько 7-ї години і сказати «Доця рятуй…». Я викликала швидку допомогу і поліцію», - розповідає Тетяна.

Як повідомила журналістам донька потерпілого, від початку події, поліція виявила свою бездіяльність.

«Брат приїхав на місце за годину, а поліції не було. Він сам у минулому міліціонер і почув розмову правоохоронців, які говорили, що перехоплення робити немає сенсу, бо вже минув час» - повідомляє жінка.


На думку Тетяни випадок пов’язаний з рейдерським захопленням і бажанням «прибрати» Петра Красільнікова із займаної посади.

«Батько голова правління СВК "Нива", яке налічує 1 тисячу гектарів землі, це не приватне, а кооперативне господарство, тобто люди здали паї, і він ними управляє. Йому вже рік як погрожують, бригадир Сорока і депутат районної ради Солонченко щоб він пішов з посади. Також тиск був з боку поліції відначальника Гаврилюка, якого зараз звільнено.  Люди бачили, як вони приїздили на бригаду і їм розповідали який мій тато поганий і під тиском поліцейського примушували людей підписувати документи, з якими насправді вони були не згодні, щоб прибрати батька з посади. Це тривало рік, а влітку почалося загострення ситуації і вони зібрали підписи і ініціювали збори. Кожного дня нас морально пресували. Коли нічого не змогли довести, передали це все у Кропивницький і тут теж нічого не знайшли. У батька на руках є документ, що він добросовісно виконує свої обов'язки і ніяких недоліків у його діяльності немає. Зарплата у нас по району найбільша: трактористи отримують 8-9 тисяч, бухгалтер 5 тисяч, за пай плата 16 тисяч. Не було до чого «прикопатися». 5 вересня провели ті збори. Всі люди підтримали тата і залишили його на посаді. Бригадир Сорока при людях погрожував, що так не залишить ситуацію і все одно доведе цю справу до кінця. Було розраховано на те, що коли вони взяли б у свої руки колгосп, вони б його довели до банкрутства і продали» - повідомляє Тетяна.


Наразі жінка переймається за життя тата і безпеку своїх близьких і особливо її турбує малоефективність дій поліції у процесі пошуку злочинців. До того ж, як повідомили лікарі, кулі, які дістали з тіла потерпілого досі перебувають у сейфі і їх не брали на експертизу.

«Тато бачив "вісімку" червоного кольору. З людиною, яка йшла по провулку і бачила ту машину, просто зв’язалися по телефону і поговорили всього три хвилини. А можливо він би пригадав щось важливе. Також у нас на вулиці є станція - з Компаніївки приїздить машина і забирає водіїв. Ця машина ледь не "врізалася" у цю червону "вісімку". До них прийшла поліція і спитала «як ви охарактеризуєте потерпілого»і все. До нас підходять односельчани і говорять, що це дуже поверхове опитування» - розповідає Тетяна.

Редакція «Акули» зв’язалася з прес-службою правління Нацполіції області. Ситуацію прокоментували наступним чином.

 «Дану подію кваліфіковано, як замах на вбивство. За цим фактом розпочато кримінальне провадження у справі проводяться всі необхідні слідчо-розшукові заходи, спрямовані на встановлення осіб, причетних до скоєння даного кримінального правопорушення» повідомила Начальник відділу комунікації ГУ Нацполіці Кіровоградської області Віталіна Бевзенко.

Тетяна звертається до всіх небайдужих з проханням допомогти у пошуку злочинців і, зокрема машини, з якої здійснювали постріли.

«Я звертаюся до всіх, хто у цей час проїжджав по трасі. Хтось можливо був з відеореєстратором і щось бачив. Аби не тяжкий стан мого батька, я була б у Києві у прокуратурі і підняла би всіх на ноги», зазначає жінка.

Тому редакція звертається до людей, які можуть щось знати про автівку чи її власників або бачили подію надсилати інформацію на електронну адресу редакції «Акули»: akulamedia2017@gmail.com

Відео: Телеканал НТН

16.02.2018 09:00
Минулoї дoби рoсійськo-oкупаційні війська інтенсивнo викoристoвували забoрoнені Мінськими угoдами зразки oзбрoєння – крупнoкаліберні артилерійські системи та важкі мінoмети. Прo це пoвідoмляє...
14.02.2018 09:09
У Малій Висці юнакoві не спoдoбалoся, щo дoрoсла кoмпанія рoзпивала гoрілку, він зрoбив зауваження, за щo йoгo пoбили. Прo це йдеться у сюжеті ТСН, передає "Акула". Юнакoві це не...
08.02.2018 08:30
Минулoї дoби рoсійськo-oкупаційні угрупування збільшили кількість та інтенсивність oбстрілів у бік українських захисників. Прo це пoвідoмляє прес-центр штабу АТO, передає "Акула". Oкрім важких ...
06.02.2018 15:03
В Олександрії двoє немoвлят рік прoлежали у мoрoзилці. Прo це йдеться у сюжеті прoграми Гoвoрить Україна, передає "Акула". Діти oпинилися у хoлoдильнику у різний час. У прoграмі...
06.02.2018 11:30
У Крoпивницькoму п'ятиметрoве деревo, яке місцеві кoмунальники вирoстили на теритoрії підприємства, збиралися спиляти і прoдати перед нoвoрічними святами. Прo це йдеться у сюжеті ТСН, передає...