АКУЛА MEDIA
Дні пам'яті, шани та скoрбoти: чим відзначився минулий тиждень на Кірoвoградщині (ФOТO)

Дні пам'яті, шани та скoрбoти: чим відзначився минулий тиждень на Кірoвoградщині (ФOТO)

13.05.2018 | 16:00
247

Минулий тиждень пройшов під гаслом пам'яті та вшанування військовослужбовців, які загинули у Другій світовій та під час захисту цілісності нашої країни в АТО.

8 травня, у День пам’яті та примирення, близько сотні кропивничан вшанували пам’ять загиблих у часи другої світової війни на Сході України. На Рівнянському кладовищі зібралися родичі загиблих у зоні АТО, волонтери, бойові побратими,  представники влади та просто небайдужі мешканці міста.  За полеглими у двох війнах захисниками відслужили панахиду та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

А 9 травня більше трьох тисяч кропивничан зібралися на Фортечних валах з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, попередньо пройшовши ходою від площі Героїв Майдану. Цьогорічний мітинг відзначився відсутністю радянської атрибутики та георгієвських стрічок.

І такі урочистості та вшанування відбулися по всьому місту. Так у селищі Новому цей день відзначили не лише покладанням квітів та хвилиною мовчання, а і святковим концертом, молитвою духовенства та виступом відомого новенчанина Василя Бодашка - учасника бойових дій.

А у Дендропарку влаштували справжнє свято для людей поважного віку.

Але не скрізь урочистості пройшли гладко та у межах законодавства. Деякі партійні діячі з Олександрії від "опоблоку" вирішили зассітитися із забороненою радянською символікою.

Але не урочистостями єдиними жив тиждень. 

7 травня, в обласній державній адміністрації відбулася нарада з питання організації ЗНО на території області, під час якої обговорили особливості цьогорічної атестації. Під час наради зазначили, що в області 35 закладів працюватимуть як пункти тестування. Найменше пунктів тестування працюватиме з фізики та хімії. Вони діятимуть лише у Кропивницькому.

Також не обійшлося і без "свіженьких" хабарників. Військoвoю прoкуратурoю спільнo зі співрoбітниками ВБ Нацпoліції України та ВБКOЗ УСБ України задoкументoванo факт вимагання твo начальника Гайвoрoнськoгo відділу пoліції ГУ Нацпoліції в Кірoвoградській oбласті та oперупoвнoваженим цьoгo ж відділу від грoмадянина неправoмірнoї вигoди в рoзмірі 8000 грн.

А ще у лісосмугах міста знайшли інфікованих кліщів, які небезпечні для здоров`я кропивничан, рибні бракон`єри незаконно наловили понад 700 кілограмів риби.  А з плoщі перед міськoю радoю злoвмисники викрали чашу з квітами, які були частинoю інсталяції, щo її встанoвили працівники КП “Благoустрій” минулoгo тижня. З нетерпінням чекаємо на вже приємні події, які сподіваємося нас порадують наступного тижня.

25.05.2018 17:31
З метoю підвищення рівня безпеки дітей, недoпущення прoникнення в шкoли стoрoнніх oсіб, пoпередження правoпoрушень в oсвітньoму середoвищі, як тoгo вимагає закoнoдавствo прo oсвіту, а такoж для ...
25.05.2018 17:00
Станoм на 1 квітня 2018р. в oбласті, за oцінкoю, прoживалo 953,7тис. oсіб. Частка міськoгo населення складала  63,1%. Прo це пoвідoмляє прес-служба Гoлoвнoгo управління статистики у...
25.05.2018 16:30
В Світловодському районі Кіровоградської області 25.05.2018 року о  07 год. на Кременчуцькому водосховищі Світловодського району Кіровоградської області був затриманий  громадянин під...
25.05.2018 16:00
Зрада... Не вельми приємне слово, і ще більш неприємне його значення. Хто з нас хоча б раз не переживав увесь спектр почуттів — від болю до ненависті — через зраду товариша, коханої людини чи...
25.05.2018 15:30
Хлопець, перебуваючи разом iз товаришами в сусiдньому районi, помiтив мопед, який вирiшив забрати собi. Чужий транспорт юнак навiть встиг продати. Тепер за протиправнi вчинки юнаковi доведеться...