Ігор Захаров, Кропивницький, депутат міської ради, Кіровоградська міська рада, депутат

Депутат від БПП Ігор Захаров: “Перший рік у міськраді присвятив вивченню проблем округу” (ІНФОГРАФІКА)

26.03.2017 | 12:25
1734

Для депутата Кіровоградської міської ради від “БПП “Солідарність” Ігоря Захарова 2016 рік став першим роком депутатства. Над чим працював обранець, як оцінює свою роботу і які враження має від першого депутатства, читайте у цьоготижневій публікації “Акули” в рубриці “Рік депутата”

Дисципліна

Будучи депутатом міської ради нинішнього скликання Ігор Захаров опікується округом № 12, що охоплює вулиці Комарова, Яновського, Соборна, Академіка Тамма. У раді працює у складі депутатської фракції політичної партії ,,Блок Петра Порошенка ,,Солідарність” та постійній комісії Кіровоградської міської ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності.

Сьогодні депутат підтримує так звану демократичну опозицію, що сформувалась у міськраді після приходу на посаду нинішнього секретаря Андрія Табалова.

Маючи депутатський мандат Ігор Захаров скористався можливістю клопотати про вирішення проблем на своєму окрузі з допомогою звернень і депзапитів. У перший рік роботи він подав до міської ради 9 депутатських запитів, що стосувались надання матеріальної допомоги. За результатами проведених прийомів громадян Ігор Захаров подавав і депутатські звернення. Як розповів депутат, здебільшого вони направлялись до управління ЖКГ, однак скільки їх було відправлено не повідомили ні в міській раді, ні сам депутат.

Як відповіли у раді на інформаційний запит “Акули”,  перший рік депутаства Ігор Захаров не минув без пропусків. Він був відсутній на 3 із 20 засідань сесії та 8 із 24 засідань постійної комісії з питань ЖКГ.

Відкритість депутата

Прийом громадян депутат веде щосуботи з 10.00 до 12.00 на ринку “Європейському” (місце № 28). На сторінці депутата на сайті міської ради можна знайти дійсні телефон та електронну пошту Ігоря Захарова.

Окрім традиційних контактів депутат має і власну сторінку у соцмережі. Щоправда знайти аккаунт Ігоря Захарова  Фейсбуці можна лише через сторінки депутатів-однопартійців, адже він не містить жодної особистої фотографії депутата. Незначна кількість друзів на сторінці свідчить про те, що депутат нею не користується. Вона була створена торік і містить лише декілька публікацій колег Ігоря Захарова, і не використовується ним для оприлюднення власної позиції щодо принципових питань чи розповідей про роботу з виборцями.

Депутатські ініціативи

Ігор Захаров, як і більшість депутатів міської ради, прозвітував про свою діяльність перед виборцями. Його звіт можна переглянути на сайті міської ради. Згідно нього депутат зосереджував свою увагу на роботі з жителями округу. Зокрема, він неодноразово надавав допомогу жителям 12-го округу для організації толок, облаштування дитячих майданчиків, ремонту під’їздів, ліквідації аварійних підвалів, обрізки дерев. Навчальним закладам, що знаходяться на окрузі, депутат допомагав спортивним інвентарем та матеріальною допомогою. Ігор Захаров активно вітав дітей та людей похилого віку, ветеранів зі святами. За сприяння депутата 17 жителів округу отримали з міського бюджету матеріальну допомогу.


Торік за підтримки депутата та коштів міського бюджету було проведено низку ремонтних робіт: заасфальтовано прибудинкову територію поблизу чотирьох будинків на вулиці Яновського, проведено капремонт прибудинкової території біля будинку по вул. Академіка Тамма, 25, оновлено зовнішнє освітлення території та подвір’я двох будинків, що знаходяться за адресами вул. Комарова, 58 та вул. Академіка Тамма, 9, проведено ремонт  спортивної зали у НВО № 17.

“Так як я енергетик за освітою, торік власними силами допомагав жителям округу з освітленням. На прохання людей допоміг з проведенням світла в під’їздах. У деяких квартирах, де проживають люди похилого віку, ми проводили заміну комунікацій. У нас була глобальна проблема з дорогами біля будинків по вулиці Яновського 98-101. У 2016 році було заасфальтовано дорогу, зроблено під’їзд до Критого ринку, які не могли зробити протягом попередніх п’яти років”, - додає Ігор Захаров.

Плани на 2017-й

Цей рік депутат почне із контролю за роботами за адресою вул. Академіка Тамма, 25. Там очікується проведення ремонтних робіт дороги, через яку щодня рухаються діти і батьки до НВО № 17. Об’єкт через погодні умови не встигли зробити минулоріч, пояснює Ігор Захаров. Окрім того цьогоріч на окрузі буде встановлено оздоровчий майданчик біля “Європейського ринку”, на території поблизу будинків по вулиці Академіка Тамма 9-11. Планує депутат підтримувати і перегляд питання щодо вартості проїзду у маршрутних таксі міста. Обіцяє контролювати роботу тимчасової комісії, що проводитиме інвентаризацію встановлених у місті МАФів. Створення комісії на одній із минулорічних сесій міської ради підтримали депутати, нагадує депутат.

“Я йшов депутатом міської ради, щоб допомогти не лише жителям свого округу, а й іншим містянам. Мої плани по округу здійснилися на відсотків 70 точно. Я думав буде легше вирішувати проблеми, але, на відміну від депутатів, які працюють уже по другому-третьому скликанню, мені довелось присвятити перший рік для того, щоб розібратися з проблемами великого округу, промоніторити ситуацію, адже у мене 42 багатоповерхових будинки. Але працюємо далі! Янабрався досвіду, тож цей рік планую зробити ще більше і для округу, і для міста”, - поділився Ігор Захаров.

Світлана Дубина

Фото з архіву "Акули"

15.11.2021 11:42
Вoсьма сесія Крoпивницькoї міськoї ради відбудеться 25 листoпада.Про це повідомили на сайті міської ради, передає "Акула". Вoсьма сесія Крoпивницькoї міськoї ради вoсьмoгo скликання...
26.10.2021 16:00
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час рoбoчoї пoїздки в Кірoвoградську oбласть сьогодні, 26 жoвтня, oзнайoмився зі станoм рекoнструкції кoмунальнoгo закладу "Oбласна спеціалізoвана...
15.09.2021 15:07
Шoста сесія oбласнoї ради рoзгляне 45 питань пoрядку деннoгo на свoєму засіданні 17 вересня. Відпoвідний перелік пoгoдила президія oбласнoї ради сьoгoдні, 15 вересня, передає "Акула". Серед...
01.09.2021 11:21
Сьoгoдні, 1 вересня, гoлoва Кірoвoградськoї oблдержадміністрації Марія Чoрна oфіційнo представила нoвoпризначенoгo гoлoву Крoпивницькoї РДА Віталія Пастушенка, який дo цьoгo oчoлював...
27.08.2021 14:55
07 вересня депутати міської ради зберуться на сесію. Про це повідомили в міській раді, передає "Акула". Шoста сесія Крoпивницькoї міськoї ради вoсьмoгo скликання відбудеться 07 вересня 2021...
Елеватор КЗК