АКУЛА MEDIA
Депутат міської ради Богдан Товстоган прозвітував перед виборцями

Депутат міської ради Богдан Товстоган прозвітував перед виборцями

22.12.2017 | 10:30
431

Вчора, 21 грудня, депутат міської  ради Кропивницького від БПП «Солідарність» Богдан Товстоган зустрівся з мешканцями свого округу для того, щоб прозвітувати за рік своєї роботи.

Зустріч відбулась у приміщенні дитячої бібліотеки філії №19, Богдан Товстоган розповів присутнім  про здобутки та проблеми з  котрими прийшлось стикнутись за рік своєї депутатської роботи.

Зокрема, депутат відзначив, що основний  напрямок своєї роботи був покладений на покращення житлово – комунальної ситуації на окрузі.

«Я радий, що в цьому році вдалось відремонтувати проблемні ліфти у будинках, в тому числі відновили ліфт у будинку за адресою Героїв України,8, який не працював більше 10 років. Також завершується ремонт даху будинку по  вулиці Героїв України 8, також  вдалось  відремонтувати внутрішньобудинкові дороги», - зазначив Богдан Товстоган.

Зазначимо, що депутат запевнив  присутніх, що і надалі планує покращувати ситуацію з тими об’єктами, котрі потребують ремонту.

«У наступному році планується капітальний ремонт внутрішньобудинкових доріг та покрівль декількох будинків»,- додав  Богдан Товстоган.

Присутні  мали змогу задати питання депутатові та розповісти про проблеми, які на їхню думку потрібно вирішувати. Зокрема, найбільше нарікань у  мешканців  округу викликала робота комунальних служб та працівників ЖЕО.


Богдан Товстоган запевнив, що для ефективної роботи комунальників та працівників ЖЕО необхідна  спільна праця депутата та мешканців.

«Ми повинні контролювати якість та оперативність виконання робіт разом, кожен на своєму рівні. Тому, прошу Вас звертатись до мене зі своїми проблемами через особистий прийом, мешканці повинні бути активними у питаннях контролю  на місцях»,- зауважив Богдан Товстоган.

Також, людей хвилювало питання  благоустрою прибудинкових територій. Депутат пообіцяв, що навесні спробує покращити ситуацію з  благоустроєм  територій  округу.

Крім проблем, присутні висловили подяку депутатові за  його роботу протягом року. Так, завідуюча  бібліотеки філії №19 Олена Більченко  подякувала депутатові  за підтримку культурно-масових заходів в окрузі та опіку бібліотекою. 


05.10.2018 15:20
Члени комісії з питань ЖКГ вкотре не отримали інформації від голови комісії Володимира Зайченка про стан робіт у Кропивницькому. Суперечка між депутатами та головуючим виникла сьогодні, 5 жовтня...
05.10.2018 09:30
Відомий соціолог, кандидат політичних наук Руслан Стадніченко "розгромив" захмарні рейтинги екс-регіоналів Артема Стрижакова та колишнього заступника глави адміністрації Януковича Сергія Ларіна.Про...
04.10.2018 10:40
Відповідні проекти рішень підтримали депутати – члени земельної комісії на засіданні вчора, 3 жовтня, інформує «Акула». Так, згідно одного з проектів рішень заявнику надається дозвіл на...
28.09.2018 20:12
За останні кілька років в Україні з’явилось дуже багато органів боротьби з корупцією. На Кіровоградщині досить високі показники по затриманню осіб, що підозрюються в хабарництві, показує управління ...
20.08.2018 10:00
У Кропивницькому йде плановий ремонт доріг. Про це під час апаратної наради повідомив секретар міської Ради Андрій Табалова, передає кореспондент "Акули". У Кропивницькому запланований...