АКУЛА MEDIA
Депутат міської ради Богдан Товстоган прозвітував перед виборцями

Депутат міської ради Богдан Товстоган прозвітував перед виборцями

22.12.2017 | 10:30
353

Вчора, 21 грудня, депутат міської  ради Кропивницького від БПП «Солідарність» Богдан Товстоган зустрівся з мешканцями свого округу для того, щоб прозвітувати за рік своєї роботи.

Зустріч відбулась у приміщенні дитячої бібліотеки філії №19, Богдан Товстоган розповів присутнім  про здобутки та проблеми з  котрими прийшлось стикнутись за рік своєї депутатської роботи.

Зокрема, депутат відзначив, що основний  напрямок своєї роботи був покладений на покращення житлово – комунальної ситуації на окрузі.

«Я радий, що в цьому році вдалось відремонтувати проблемні ліфти у будинках, в тому числі відновили ліфт у будинку за адресою Героїв України,8, який не працював більше 10 років. Також завершується ремонт даху будинку по  вулиці Героїв України 8, також  вдалось  відремонтувати внутрішньобудинкові дороги», - зазначив Богдан Товстоган.

Зазначимо, що депутат запевнив  присутніх, що і надалі планує покращувати ситуацію з тими об’єктами, котрі потребують ремонту.

«У наступному році планується капітальний ремонт внутрішньобудинкових доріг та покрівль декількох будинків»,- додав  Богдан Товстоган.

Присутні  мали змогу задати питання депутатові та розповісти про проблеми, які на їхню думку потрібно вирішувати. Зокрема, найбільше нарікань у  мешканців  округу викликала робота комунальних служб та працівників ЖЕО.


Богдан Товстоган запевнив, що для ефективної роботи комунальників та працівників ЖЕО необхідна  спільна праця депутата та мешканців.

«Ми повинні контролювати якість та оперативність виконання робіт разом, кожен на своєму рівні. Тому, прошу Вас звертатись до мене зі своїми проблемами через особистий прийом, мешканці повинні бути активними у питаннях контролю  на місцях»,- зауважив Богдан Товстоган.

Також, людей хвилювало питання  благоустрою прибудинкових територій. Депутат пообіцяв, що навесні спробує покращити ситуацію з  благоустроєм  територій  округу.

Крім проблем, присутні висловили подяку депутатові за  його роботу протягом року. Так, завідуюча  бібліотеки філії №19 Олена Більченко  подякувала депутатові  за підтримку культурно-масових заходів в окрузі та опіку бібліотекою. 


20.06.2018 11:30
Президент України Петрo Пoрoшенкo підписав Закoн України "Прo внесення змін дo деяких закoнів України щoдo удoскoналення oкремих питань прoхoдження грoмадянами військoвoї служби". Прo це...
08.06.2018 12:00
"Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського" набув керівника у особі виконуючого обов'язки директора закладу Анатолія Литвина. Про це повідомляє кореспондент «Акули». ...
08.06.2018 11:30
Сьогодні, 8 червня, на пленарному засіданні сесії Кіровоградської обласної ради стало відомо, що депутат обласної ради від "Опозиційного блоку" Вартан Абрамян може достроково припинити власні ...
08.06.2018 11:00
На один з округів на Кіровоградщині у 2017 році було виділено в десять разів більше коштів субвенцій. Такі результати дослідження виділення субвенцій з державного бюджету в одномандатних округах...
06.06.2018 16:35
Сьогодні, 6 червня, на засіданні сесії міської ради міста Кропивницького було заслухано звіти голів постійних комісій про проведену роботу за рік, передає «Акула». Першим свій звіт зачитав ...