АКУЛА MEDIA
Депутат міської ради Богдан Товстоган прозвітував перед виборцями

Депутат міської ради Богдан Товстоган прозвітував перед виборцями

22.12.2017 | 10:30
214

Вчора, 21 грудня, депутат міської  ради Кропивницького від БПП «Солідарність» Богдан Товстоган зустрівся з мешканцями свого округу для того, щоб прозвітувати за рік своєї роботи.

Зустріч відбулась у приміщенні дитячої бібліотеки філії №19, Богдан Товстоган розповів присутнім  про здобутки та проблеми з  котрими прийшлось стикнутись за рік своєї депутатської роботи.

Зокрема, депутат відзначив, що основний  напрямок своєї роботи був покладений на покращення житлово – комунальної ситуації на окрузі.

«Я радий, що в цьому році вдалось відремонтувати проблемні ліфти у будинках, в тому числі відновили ліфт у будинку за адресою Героїв України,8, який не працював більше 10 років. Також завершується ремонт даху будинку по  вулиці Героїв України 8, також  вдалось  відремонтувати внутрішньобудинкові дороги», - зазначив Богдан Товстоган.

Зазначимо, що депутат запевнив  присутніх, що і надалі планує покращувати ситуацію з тими об’єктами, котрі потребують ремонту.

«У наступному році планується капітальний ремонт внутрішньобудинкових доріг та покрівль декількох будинків»,- додав  Богдан Товстоган.

Присутні  мали змогу задати питання депутатові та розповісти про проблеми, які на їхню думку потрібно вирішувати. Зокрема, найбільше нарікань у  мешканців  округу викликала робота комунальних служб та працівників ЖЕО.


Богдан Товстоган запевнив, що для ефективної роботи комунальників та працівників ЖЕО необхідна  спільна праця депутата та мешканців.

«Ми повинні контролювати якість та оперативність виконання робіт разом, кожен на своєму рівні. Тому, прошу Вас звертатись до мене зі своїми проблемами через особистий прийом, мешканці повинні бути активними у питаннях контролю  на місцях»,- зауважив Богдан Товстоган.

Також, людей хвилювало питання  благоустрою прибудинкових територій. Депутат пообіцяв, що навесні спробує покращити ситуацію з  благоустроєм  територій  округу.

Крім проблем, присутні висловили подяку депутатові за  його роботу протягом року. Так, завідуюча  бібліотеки філії №19 Олена Більченко  подякувала депутатові  за підтримку культурно-масових заходів в окрузі та опіку бібліотекою. 


18.01.2018 09:30
Знам’янський міський гoлoва Сергій Філіпенкo минулoгo рoку жoднoгo разу не oтримав премію, яка назначається  щoквартальнo рішенням Знам’янськoї міськoї ради. З цьoгo привoду oчільник нашoгo...
02.01.2018 10:00
Нарoдний депутат з Oлександрії Анатoлій Кузьменкo направив запит в Держслужбу праці з прoханням прoвести перевірку Міністерства енергетики та вугілля України на предмет закoннoсті дій oстанньoгo. ...
28.12.2017 14:31
Завершуючи рік звинуваченнями блoгера Руслана Гаврилoва у пoданні неправдивих відoмoстей прo власні дoхoди, міський гoлoва Oлександрії Степан Цапюк вирішив на власнoму прикладі...
28.12.2017 12:00
У Крoпивницькoму під пoпулярну музику мешканці двoх сіл - Мар'янівки та Веселівки вимагали дoзвoлу oб’єднатися в теритoріальну грoмаду. Прo це йдеться у сюжеті ТСН, передає "Акула". Кажуть,...
28.12.2017 10:00
Серед 63 oбіцянoк, які дав міський гoлoва Андрій Райкoвич кропивничанам, не викoнанo лише чoтири. Таке дoслідження oприлюднив ресурс "Слoвo і Ділo", передає "Акула". Таким чинoм, у рейтингу...