АКУЛА MEDIA
Депутат міської ради Богдан Товстоган прозвітував перед виборцями

Депутат міської ради Богдан Товстоган прозвітував перед виборцями

22.12.2017 | 10:30
290

Вчора, 21 грудня, депутат міської  ради Кропивницького від БПП «Солідарність» Богдан Товстоган зустрівся з мешканцями свого округу для того, щоб прозвітувати за рік своєї роботи.

Зустріч відбулась у приміщенні дитячої бібліотеки філії №19, Богдан Товстоган розповів присутнім  про здобутки та проблеми з  котрими прийшлось стикнутись за рік своєї депутатської роботи.

Зокрема, депутат відзначив, що основний  напрямок своєї роботи був покладений на покращення житлово – комунальної ситуації на окрузі.

«Я радий, що в цьому році вдалось відремонтувати проблемні ліфти у будинках, в тому числі відновили ліфт у будинку за адресою Героїв України,8, який не працював більше 10 років. Також завершується ремонт даху будинку по  вулиці Героїв України 8, також  вдалось  відремонтувати внутрішньобудинкові дороги», - зазначив Богдан Товстоган.

Зазначимо, що депутат запевнив  присутніх, що і надалі планує покращувати ситуацію з тими об’єктами, котрі потребують ремонту.

«У наступному році планується капітальний ремонт внутрішньобудинкових доріг та покрівль декількох будинків»,- додав  Богдан Товстоган.

Присутні  мали змогу задати питання депутатові та розповісти про проблеми, які на їхню думку потрібно вирішувати. Зокрема, найбільше нарікань у  мешканців  округу викликала робота комунальних служб та працівників ЖЕО.


Богдан Товстоган запевнив, що для ефективної роботи комунальників та працівників ЖЕО необхідна  спільна праця депутата та мешканців.

«Ми повинні контролювати якість та оперативність виконання робіт разом, кожен на своєму рівні. Тому, прошу Вас звертатись до мене зі своїми проблемами через особистий прийом, мешканці повинні бути активними у питаннях контролю  на місцях»,- зауважив Богдан Товстоган.

Також, людей хвилювало питання  благоустрою прибудинкових територій. Депутат пообіцяв, що навесні спробує покращити ситуацію з  благоустроєм  територій  округу.

Крім проблем, присутні висловили подяку депутатові за  його роботу протягом року. Так, завідуюча  бібліотеки філії №19 Олена Більченко  подякувала депутатові  за підтримку культурно-масових заходів в окрузі та опіку бібліотекою. 


17.04.2018 13:08
Сьогодні, 17 квітня відбулось засідання адміністративної комісії, де розглядався протокол, складений спецінспекцією Кропивницького на депутата Віталія Бєлова щодо відбудови магазинів по вулиці...
03.04.2018 16:00
Екс-гoлoва Гаївськoї сільськoї ради Дoбрoвеличківськoгo райoну Кірoвoградськoї oбласті, а нині в.o. старoстиГаївськoгo старoстинськoгo oкругу Тишківськoї OТГ Микoла Кoваленкo, на ряду з іншими...
31.03.2018 21:10
Сьогодні, 31 березня, у Кропивницькому відбулася шоста конференція Партії Блок Петра Порошенка “Солідарність”. Про це повідомляє прес-служба теріторіальної організації партії "Блок Петра Порошенка...
21.03.2018 17:30
Словaцькa тa укрaїнськa оргaнізaції оприлюднили рейтинги прозорості міських тa регіонaльних оргaнів влaди в Укрaїні зa 2017 рік. Про це повідомляє прес-службa Кіровогрaдської облрaди, передaє ...
21.03.2018 11:00
Вчора, 20 березня, відбулося засідання позачергової одинадцятої сесії Міської ради міста Кропивницького. На порядок денний виносилося 2 гострі питання. Перше - «Про надання правової оцінки...