Де існують діти без комп’ютерів, або як січовики відкрили таборовий сезон

Де існують діти без комп’ютерів, або як січовики відкрили таборовий сезон (ФОТОРЕПОРТАЖ)

02.05.2018 | 15:12
775

Близько 80 гостей зібрав Кропивницький кіш УДЮТ "Січ" у традиційному для організації місці таборівок - Урочищі Бочки Знам`янського району.

Про це повідомляє кореспондент "Акули".

Хлопці та дівчата з Житомирської, Львівської , Київської області, Маловисківського району та Кропивницького чотири дні жили у наметах та вчилися виживати в умовах дикої природи. Море емоцій, купа нових друзів та відсутність гаджетів – так можна охарактеризувати основні переваги таборівки.

Вже звичні для "бувалих" січовиків збір дрів, готування їжі на вогнищі, вишкіл та вечірні ватри доповнилися цікавими гутірками з маскування, орієнтування, тактики ведення бою, заняттями з подолання стресових ситуацій та ретравматизації. З такими необхідними у наш військовий час вміннями та навичками юнаків та дівчат ознайомили фахівці центру ресоціалізації військових "Коловорот". А координатор центру Андрій Фоменко, організував для інструкторів табору ексклюзивну світанкову медитацію . І все це серед фантастичних пейзажів весняного лісу!

Також діти ознайомилися з навичками володіння бойовим батогом, спробували свої сили у переправах, навчилися азам фізичного та психологічного самозахисту. Завдяки здобутим умінням діти тепер в змозі самостійно розпалити ватру різних видів та приготувати на ній смачну їжу.

Найбільшим задоволенням для дітей та дорослих стали романтичні та душевні "Вечірні ватри", під час яких і відбувалося найцікавіше: неформальне спілкування, ігри, театралізація та незабутні співи під гітару історичних січових та сучасних українських пісень.

Кульмінацією ж першої сезонної таборівки, стала довгоочікувана юнацтвом і оспівана у легендах досвідчених січовиків "Теренова гра", яка стала підсумком всіх здобутих знань та навичок. Щасливі та втомлені діти жалкували лише про одне – час пролетів надзвичайно швидко і шкода було розлучатися з чарівною місциною та новими друзями.


Ще однією родзинкою таборівки стала старшина, яка керувала діяльністю табору, адже це було досвідчене юнацтво, за плечима яких не один подібний захід. Вони ж самостійно розробляли програму, яка буде цікавою і корисною для молодого покоління патріотів.

Зазначимо, що "Чорноліська Січ 2018"  відбулася за підтримки громадської організації "Соціальна справедливість".

Діти та організатори заходу з нетерпінням очікуватимуть нових таборівок, щоб зустрітися з друзями та відпочити від міської метушні та гаджетів.

-

-

17.10.2018 18:00
Осінь - то чaс року, коли люди повинні зігрівaти один одного... своїми словaми, своїми почуттями, своїми посмішкaми... і тоді ніякі холоди не стрaшні...
09.10.2018 18:00
Найчастіше люди залишають маленьке місто, щоб мріяти туди повернутися. А інші залишаються, щоб мріяти звідти виїхати.
08.10.2018 18:00
Гарний настрій залежить зазвичай не тільки від того, що відбувається в нас самих, але і від всього, що оточує нас, відбувається навколо нас. 
31.08.2018 18:00
Квіти - це вільна краса в природі. Іммануїл Кант
30.08.2018 18:00
Шукати красу всюди, де тільки можна її знайти, і дарувати її тим, хто поруч з тобою. Для цього і живуть на світі. Алессандро Д'Авенія