АКУЛА MEDIA
Де існують діти без комп’ютерів, або як січовики відкрили таборовий сезон

Де існують діти без комп’ютерів, або як січовики відкрили таборовий сезон (ФОТОРЕПОРТАЖ)

02.05.2018 | 15:12
696

Близько 80 гостей зібрав Кропивницький кіш УДЮТ "Січ" у традиційному для організації місці таборівок - Урочищі Бочки Знам`янського району.

Про це повідомляє кореспондент "Акули".

Хлопці та дівчата з Житомирської, Львівської , Київської області, Маловисківського району та Кропивницького чотири дні жили у наметах та вчилися виживати в умовах дикої природи. Море емоцій, купа нових друзів та відсутність гаджетів – так можна охарактеризувати основні переваги таборівки.

Вже звичні для "бувалих" січовиків збір дрів, готування їжі на вогнищі, вишкіл та вечірні ватри доповнилися цікавими гутірками з маскування, орієнтування, тактики ведення бою, заняттями з подолання стресових ситуацій та ретравматизації. З такими необхідними у наш військовий час вміннями та навичками юнаків та дівчат ознайомили фахівці центру ресоціалізації військових "Коловорот". А координатор центру Андрій Фоменко, організував для інструкторів табору ексклюзивну світанкову медитацію . І все це серед фантастичних пейзажів весняного лісу!

Також діти ознайомилися з навичками володіння бойовим батогом, спробували свої сили у переправах, навчилися азам фізичного та психологічного самозахисту. Завдяки здобутим умінням діти тепер в змозі самостійно розпалити ватру різних видів та приготувати на ній смачну їжу.

Найбільшим задоволенням для дітей та дорослих стали романтичні та душевні "Вечірні ватри", під час яких і відбувалося найцікавіше: неформальне спілкування, ігри, театралізація та незабутні співи під гітару історичних січових та сучасних українських пісень.

Кульмінацією ж першої сезонної таборівки, стала довгоочікувана юнацтвом і оспівана у легендах досвідчених січовиків "Теренова гра", яка стала підсумком всіх здобутих знань та навичок. Щасливі та втомлені діти жалкували лише про одне – час пролетів надзвичайно швидко і шкода було розлучатися з чарівною місциною та новими друзями.


Ще однією родзинкою таборівки стала старшина, яка керувала діяльністю табору, адже це було досвідчене юнацтво, за плечима яких не один подібний захід. Вони ж самостійно розробляли програму, яка буде цікавою і корисною для молодого покоління патріотів.

Зазначимо, що "Чорноліська Січ 2018"  відбулася за підтримки громадської організації "Соціальна справедливість".

Діти та організатори заходу з нетерпінням очікуватимуть нових таборівок, щоб зустрітися з друзями та відпочити від міської метушні та гаджетів.

-

-

20.08.2018 18:00
Природа - це найкраща з книг, написана на особливій мові. Цю мова треба вивчати...
19.08.2018 16:00
Хто поверхнево розглядає природу, той легко губиться в безмежному «Все», але хто глибше слухає її чудеса, той постійно наводиться до Бога, Володаря світу...
17.08.2018 18:00
Природа - це вічне життя, становлення і рух. Природа не визнає жартів, вона завжди правдива, завжди серйозна, завжди сувора; вона завжди права; помилки ж і омани виходять від людей. Природа - творець ...
15.08.2018 18:00
Цей чудесний останній місяць літа сповіщає нам про наближення холодів. Кожен листочок, кожне стебельце чи кора дерева ніби натякають, що скоро все зустрічатиме осінь...
10.08.2018 18:00
Коли знаєш, чого хочеш, кожна деталь у твоєму житті має значення. Коли знаєш, чого вартий, обираєш найкраще. Коли щось любиш, вчишся цінувати. Тільки те, що цінуєш, приносить тобі справжню насолоду. ...