донбас, диверсійні, групи, операція, керівництво

Час дій настав

16.04.2014 | 18:39
352

Головний редактор «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов представив аналіз оперативної обстановки за добу і прогноз щодо загроз ситуації на Донбасі. Про це він написав у  Фейсбуці.

1. Противнику протягом минулої добу не вдалося розширити зону протестів. Знову очевидно, що без висилки збройних диверсійних груп населення Донбасу не поспішає виходити на вулиці з російськими гаслами. Відсутність захоплень нових населених пунктів пояснюється активністю українських антитерористичних сил в районах Слов'янська і Краматорська. Диверсанти зміцнюють свої позиції, оскільки цей район має ключове значення для подальших операцій по захопленню Донецької та Луганської областей. Район Слов'янськ-Краматорськ – ключ до Донбасу.

2. Диверсанти не можуть утримати свої позиції у разі одночасної скоординованої атаки спецназу з бронетехнікою і гелікоптерами. Тому в Краматорськ диверсанти ввели колону своїх БМП. Думаю, всім очевидно, що знайти 10 екіпажів з десантом десь у натовпі просто неможливо. Це спецназ противника, і ніяких сумнівів бути не може. Введення в Краматорськ колонний бронетехніки під прапором Росії – це найбільш серйозна загроза безпеці Донбасу. Це армія. А там, де діє армія, поліцейська операція неможлива.

3. У чому основна загроза – у своєчасному рівні оцінки загроз та плануванні дій. Враховуючи розгортання військового угруповання противника, очевидно, що її мета – прикрити розгортання подальших підривних дій в регіоні. Тому поширення інформації про те, що зелені чоловічки самі кудись зникнуть, слід припинити. Вони зникнуть, якщо хтось їм конкретно допоможе в цьому питанні. Діяти треба ШВИДКО, треба не давати часу противнику на реагування.

4. Основна технічна перевага українських сил – превалювання  в засобах радіоелектронної боротьби, і повне панування в повітрі. Якщо за допомогою повітряної підтримки не будуть негайно вжиті заходи щодо звільнення від терористів Краматорська і Слов'янська, то завтра у терористів з'являться ПЗРК, або навіть ЗРК, які вони теж нібито десь захоплять.


5. Основна тактична перевага українських військ – прив'язка диверсантів противника до захисту конкретних вузлів комунікації та об'єктів, можливість безперешкодного переміщення по захопленій території, вільні шляхи переміщення поза шляхами.

6. Керівництво України має якомога швидше зрозуміти – проти нашої країни розв'язана диверсійна війна. І боротися з діями диверсантів можна тільки проводячи свої активні диверсійні операції. Які вимагають насамперед одержання максимальної розвідувальної інформації, тактичної раптовості і швидкості дій.

7. Основна слабкість України – це спроба політичними методами вплинути на деескалацію військового конфлікту. Те що на чолі України – гуманні та розважливі люди – добре. Але реальність змінилася. Введення в Краматорськ колони бронетехніки терористів закриває можливість проведення поліцейської операції.

Необхідні скоординовані дії армійських сил і засобів. Боротьби з диверсантами повинна бути повноцінною військовий операцією, в якій ключову роль повинні зіграти дії диверсійно-розвідувальних груп у взаємодії з армійською авіацією, військами РЕБ, і оперативними маневреними групами мотострілкових частин.

8. Поява на стороні терористів бронетехніки вимагає негайних дій, і інших варіантів, окрім як військова операція, вже немає. НІ. Виключити жертви може тільки негайна скоординована атака. Затягування конфлікту і протистояння навпаки  призведуть до жертв. 


20.12.2018 13:00
Кропивницький депутат має намір залишити фракцію УКРОПу в міській раді.Про це УКРОПівець Віталій Бєлов повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці, передає "Акула".Депутат не згодний з діями однопартійців ...
20.12.2018 10:40
Координатор фракції Блок Перта Порошенка "Солідарність" у міській раді Кропивницького Ігор Волков склав повноваження.Повідомлення про це під час сесійного засідання зачитав міський голова Андрій...
11.12.2018 21:00
У переліку питань порядку денного, що винесені на чергове засідання земельної комісії, фігурують прізвища низки депутатів міської ради Кропивницького.Засідання комісії відбудеться в середу 12...
06.11.2018 14:38
Проект рішення про звільнення Олександра Грабенка з посади заступника міського голови з питань виконавчих органів ради вніс до порядку денного міський голова Андрій Райкович передає кореспондентка...
05.10.2018 15:20
Члени комісії з питань ЖКГ вкотре не отримали інформації від голови комісії Володимира Зайченка про стан робіт у Кропивницькому. Суперечка між депутатами та головуючим виникла сьогодні, 5 жовтня...