АКУЛА MEDIA
донбас, диверсійні, групи, операція, керівництво

Час дій настав

16.04.2014 | 18:39
285

Головний редактор «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов представив аналіз оперативної обстановки за добу і прогноз щодо загроз ситуації на Донбасі. Про це він написав у  Фейсбуці.

1. Противнику протягом минулої добу не вдалося розширити зону протестів. Знову очевидно, що без висилки збройних диверсійних груп населення Донбасу не поспішає виходити на вулиці з російськими гаслами. Відсутність захоплень нових населених пунктів пояснюється активністю українських антитерористичних сил в районах Слов'янська і Краматорська. Диверсанти зміцнюють свої позиції, оскільки цей район має ключове значення для подальших операцій по захопленню Донецької та Луганської областей. Район Слов'янськ-Краматорськ – ключ до Донбасу.

2. Диверсанти не можуть утримати свої позиції у разі одночасної скоординованої атаки спецназу з бронетехнікою і гелікоптерами. Тому в Краматорськ диверсанти ввели колону своїх БМП. Думаю, всім очевидно, що знайти 10 екіпажів з десантом десь у натовпі просто неможливо. Це спецназ противника, і ніяких сумнівів бути не може. Введення в Краматорськ колонний бронетехніки під прапором Росії – це найбільш серйозна загроза безпеці Донбасу. Це армія. А там, де діє армія, поліцейська операція неможлива.

3. У чому основна загроза – у своєчасному рівні оцінки загроз та плануванні дій. Враховуючи розгортання військового угруповання противника, очевидно, що її мета – прикрити розгортання подальших підривних дій в регіоні. Тому поширення інформації про те, що зелені чоловічки самі кудись зникнуть, слід припинити. Вони зникнуть, якщо хтось їм конкретно допоможе в цьому питанні. Діяти треба ШВИДКО, треба не давати часу противнику на реагування.

4. Основна технічна перевага українських сил – превалювання  в засобах радіоелектронної боротьби, і повне панування в повітрі. Якщо за допомогою повітряної підтримки не будуть негайно вжиті заходи щодо звільнення від терористів Краматорська і Слов'янська, то завтра у терористів з'являться ПЗРК, або навіть ЗРК, які вони теж нібито десь захоплять.


5. Основна тактична перевага українських військ – прив'язка диверсантів противника до захисту конкретних вузлів комунікації та об'єктів, можливість безперешкодного переміщення по захопленій території, вільні шляхи переміщення поза шляхами.

6. Керівництво України має якомога швидше зрозуміти – проти нашої країни розв'язана диверсійна війна. І боротися з діями диверсантів можна тільки проводячи свої активні диверсійні операції. Які вимагають насамперед одержання максимальної розвідувальної інформації, тактичної раптовості і швидкості дій.

7. Основна слабкість України – це спроба політичними методами вплинути на деескалацію військового конфлікту. Те що на чолі України – гуманні та розважливі люди – добре. Але реальність змінилася. Введення в Краматорськ колони бронетехніки терористів закриває можливість проведення поліцейської операції.

Необхідні скоординовані дії армійських сил і засобів. Боротьби з диверсантами повинна бути повноцінною військовий операцією, в якій ключову роль повинні зіграти дії диверсійно-розвідувальних груп у взаємодії з армійською авіацією, військами РЕБ, і оперативними маневреними групами мотострілкових частин.

8. Поява на стороні терористів бронетехніки вимагає негайних дій, і інших варіантів, окрім як військова операція, вже немає. НІ. Виключити жертви може тільки негайна скоординована атака. Затягування конфлікту і протистояння навпаки  призведуть до жертв. 


16.02.2018 10:00
Вчора, 15 лютого, на черговому засіданні міської ради Кропивницького, депутати мали змогу прийняти ряд важливих  рішень та  програм для функціонування міста.Якщо одні програми приймались ...
14.02.2018 14:30
В четвер, 15 лютого, на телеканалi ТТV стартує нове полiтичне ток-шоу «Бар’єр». Автором i ведучим програми є полiтик та журналiст Олександр Дануца. Про це повiдомив Олександр Дануца на власнiй...
09.02.2018 13:37
Інтернет, чати, віртуальні щоденники, соціальні мережі стали прикметою сучасності. Сьогодні там проводять час не лише активні й особливо просунуті. У віртуальних мережах вирує своє життя...
08.02.2018 10:00
Щo депутати-мажoритарники Кірoвoградськoї oбласті oбіцяли в галузі націoнальнoї безпеки і oбoрoни. Прo це пoвідoмляє Слoвo і Ділo, передає "Акула". Загалoм у Кірoвoградській oбласті п'ять...
31.01.2018 14:00
28 січня на каналі 1+1 вийшoв перший випуск телепрoекту «Грoмада на мільйoн» і надалі глядачі змoжуть спoстерігати за рoзвиткoм пoдій щoнеділі o 9:50 прoтягoм семи тижнів. Це нoвий сoціальний...