АКУЛА MEDIA
Безкоштовна діагностика та цілющі коктейлі: медики Кропивницького перевіряють всіх просто неба (ФОТО)

Безкоштовна діагностика та цілющі коктейлі: медики Кропивницького перевіряють всіх просто неба (ФОТО)

11.06.2018 | 11:25
484

Сьогодні, 11 червня, у центрі Кропивницького медичні заклади та активісти громадських організацій «ЛЖВ», КООТ «Червоного хреста» влаштували акцію з діагностики та консультації кропивничан.

Про це повідомляє кореспондент «Акули».

Метою акції, яку вже другий рік проводять на площі перед міською радою Кропивницького, є популяризація медичного обстеження для населення, проведення скринінгів, пропаганда здорового образу життя.

«Ми розповідаємо про реформу у сімейній медицині, також можна отримати безкоштовну консультацію у сімейного лікаря, педіатра, щоб у подальшому власний лікар призначив лікування.
У нас можна побачити рекламний плакат, на якому є вся інформація, а що незрозуміло-можемо роз’яснити особисто. Акція потрібна для міста, адже вона показує, що люди та їхнє здоров’я  нам, медикам  дуже важливі», - розповідає завідувач амбулаторії №5 Центру медіко-санітарної допомоги №2 Сергій Баранов.

Зазначимо, що дану акцію другий рік поспіль організовує управління охорони здоров’я міськради Кропивницького.

«У минулому році на ВІЛ продіагностували близько сотні людей на одній локації, а на вимірювання тиску і рівня цукру у крові пройшло тестування понад 200 людей", - додав пан Сергій.

Найбільше користується попитом вимірювання тиску, глюкози крові, перевірка зору, консультація сімейного лікаря і педіатра.

Також можна спробувати лікувальні коктейлі, отримати консультацію з надання першої долікарської допомоги,

За словами Сергія Баранова «Амбулаторія просто неба» працюватиме до 14-ої години.17.10.2018 18:00
Осінь - то чaс року, коли люди повинні зігрівaти один одного... своїми словaми, своїми почуттями, своїми посмішкaми... і тоді ніякі холоди не стрaшні...
09.10.2018 18:00
Найчастіше люди залишають маленьке місто, щоб мріяти туди повернутися. А інші залишаються, щоб мріяти звідти виїхати.
08.10.2018 18:00
Гарний настрій залежить зазвичай не тільки від того, що відбувається в нас самих, але і від всього, що оточує нас, відбувається навколо нас. 
31.08.2018 18:00
Квіти - це вільна краса в природі. Іммануїл Кант
30.08.2018 18:00
Шукати красу всюди, де тільки можна її знайти, і дарувати її тим, хто поруч з тобою. Для цього і живуть на світі. Алессандро Д'Авенія