АКУЛА MEDIA
Безкоштовна діагностика та цілющі коктейлі: медики Кропивницького перевіряють всіх просто неба (ФОТО)

Безкоштовна діагностика та цілющі коктейлі: медики Кропивницького перевіряють всіх просто неба (ФОТО)

11.06.2018 | 11:25
448

Сьогодні, 11 червня, у центрі Кропивницького медичні заклади та активісти громадських організацій «ЛЖВ», КООТ «Червоного хреста» влаштували акцію з діагностики та консультації кропивничан.

Про це повідомляє кореспондент «Акули».

Метою акції, яку вже другий рік проводять на площі перед міською радою Кропивницького, є популяризація медичного обстеження для населення, проведення скринінгів, пропаганда здорового образу життя.

«Ми розповідаємо про реформу у сімейній медицині, також можна отримати безкоштовну консультацію у сімейного лікаря, педіатра, щоб у подальшому власний лікар призначив лікування.
У нас можна побачити рекламний плакат, на якому є вся інформація, а що незрозуміло-можемо роз’яснити особисто. Акція потрібна для міста, адже вона показує, що люди та їхнє здоров’я  нам, медикам  дуже важливі», - розповідає завідувач амбулаторії №5 Центру медіко-санітарної допомоги №2 Сергій Баранов.

Зазначимо, що дану акцію другий рік поспіль організовує управління охорони здоров’я міськради Кропивницького.

«У минулому році на ВІЛ продіагностували близько сотні людей на одній локації, а на вимірювання тиску і рівня цукру у крові пройшло тестування понад 200 людей", - додав пан Сергій.

Найбільше користується попитом вимірювання тиску, глюкози крові, перевірка зору, консультація сімейного лікаря і педіатра.

Також можна спробувати лікувальні коктейлі, отримати консультацію з надання першої долікарської допомоги,

За словами Сергія Баранова «Амбулаторія просто неба» працюватиме до 14-ої години.20.08.2018 18:00
Природа - це найкраща з книг, написана на особливій мові. Цю мова треба вивчати...
19.08.2018 16:00
Хто поверхнево розглядає природу, той легко губиться в безмежному «Все», але хто глибше слухає її чудеса, той постійно наводиться до Бога, Володаря світу...
17.08.2018 18:00
Природа - це вічне життя, становлення і рух. Природа не визнає жартів, вона завжди правдива, завжди серйозна, завжди сувора; вона завжди права; помилки ж і омани виходять від людей. Природа - творець ...
15.08.2018 18:00
Цей чудесний останній місяць літа сповіщає нам про наближення холодів. Кожен листочок, кожне стебельце чи кора дерева ніби натякають, що скоро все зустрічатиме осінь...
10.08.2018 18:00
Коли знаєш, чого хочеш, кожна деталь у твоєму житті має значення. Коли знаєш, чого вартий, обираєш найкраще. Коли щось любиш, вчишся цінувати. Тільки те, що цінуєш, приносить тобі справжню насолоду. ...