Безкоштовна діагностика та цілющі коктейлі: медики Кропивницького перевіряють всіх просто неба (ФОТО)

Безкоштовна діагностика та цілющі коктейлі: медики Кропивницького перевіряють всіх просто неба (ФОТО)

11.06.2018 | 11:25
564

Сьогодні, 11 червня, у центрі Кропивницького медичні заклади та активісти громадських організацій «ЛЖВ», КООТ «Червоного хреста» влаштували акцію з діагностики та консультації кропивничан.

Про це повідомляє кореспондент «Акули».

Метою акції, яку вже другий рік проводять на площі перед міською радою Кропивницького, є популяризація медичного обстеження для населення, проведення скринінгів, пропаганда здорового образу життя.

«Ми розповідаємо про реформу у сімейній медицині, також можна отримати безкоштовну консультацію у сімейного лікаря, педіатра, щоб у подальшому власний лікар призначив лікування.
У нас можна побачити рекламний плакат, на якому є вся інформація, а що незрозуміло-можемо роз’яснити особисто. Акція потрібна для міста, адже вона показує, що люди та їхнє здоров’я  нам, медикам  дуже важливі», - розповідає завідувач амбулаторії №5 Центру медіко-санітарної допомоги №2 Сергій Баранов.

Зазначимо, що дану акцію другий рік поспіль організовує управління охорони здоров’я міськради Кропивницького.

«У минулому році на ВІЛ продіагностували близько сотні людей на одній локації, а на вимірювання тиску і рівня цукру у крові пройшло тестування понад 200 людей", - додав пан Сергій.

Найбільше користується попитом вимірювання тиску, глюкози крові, перевірка зору, консультація сімейного лікаря і педіатра.

Також можна спробувати лікувальні коктейлі, отримати консультацію з надання першої долікарської допомоги,

За словами Сергія Баранова «Амбулаторія просто неба» працюватиме до 14-ої години.21.02.2019 18:00
Слух — чорний хід для правди і парадний для брехні. Правду ми часто бачимо, але рідко чуємо — в чистому вигляді майже ніколи, особливо коли вона йде здалеку: в ній тоді є домішка пристрастей,...
19.02.2019 18:00
Зa кількa днів почне пробуджувaтися спрaвжня веснa. Тож зaрaз місто згортaється клубочком нa площі, щоб трохи нaгріти місце, куди тa веснa моглa би прибути. Нaдійкa Гербіш
18.02.2019 18:00
Нaбaгaто крaще для людини рухaтися вільно і невідомо куди ніж прямувaти чітко, aле в кaйдaнaх. Томaс Луксрей
15.02.2019 18:00
Гарний настрій залежить зазвичай не тільки від того, що відбувається в нас самих, але і від всього, що оточує нас, відбувається навколо нас.Шарлотта Бронте
13.02.2019 18:00
Нaрод, що не усвідомлює знaчення рідної мови для свого вищого духовного життя і сaм її покидaє й відрікaється, виконує нaд собою сaмовбивство. (Шaфрaник)