Акції від охоронної компанії "Явір-2000"

02.04.2013 | 10:42
1138

Колективна. Якщо ви стаєте нашим клієнтом, як юридична особа, то квартири, гаражі та будинки всіх Ваших співробітників будуть охоронятися на 10% дешевше діючих тарифів.

Третій місяць - безкоштовно при укладенні договору на охоронно - пожежну сигналізацію.

Виїзд інженера для проведення технічного обстеження проводиться безкоштовно.

Охоронно-пожежне обладнання в оренду. Клієнт не платить за вартість обладнання систем сигналізації. В абонентську плату включається відсоток амортизації обладнання (3% -5% від вартості обладнання). Устаткування залишається власністю ПП «ЯВІР-2000».

Розстрочка викупу устаткування без %. Клієнт виплачує вартість обладнання систем сигналізації рівними частками. Розстрочка надається на термін від 2 до 12 місяців. У разі дострокового розірвання договору на пультову охорону, Клієнт одноразово виплачує залишкову суму.

Підключи новий об'єкт - 1 місяць безкоштовно користуйтеся сигналізацією на вже охоронюваному об'єкті.

Знижка стабільна. Клієнт має можливість укласти договір на охорону свого комерційного об'єкта за допомогою технічних засобів із щомісячною абонентською платою ____ грн. Умови дії даної акції:


Клієнт вносить 100% передоплати за 12 місяців дії договору на охоронно - пожежну сигналізацію. У разі дострокового розірвання договору провадиться перерахунок абонентської плати за період фактичної охорони об'єкта з 10% надбавкою. Сума переплати повертається Клієнту.

Безкоштовна тривожна сигналізація. На новий пост фізичної охорони безкоштовно встановлюється кнопка «тривожної» сигналізації. Технічне обслуговування та абонентська плата - 0 грн.

З нами вигідніше. Якщо Ви з якихось причин розірвали договір з іншим охоронним підприємством - ми зробимо Вам знижку 25% від нашого, діючого тарифу. Термін дії договору визначається кількістю об'єктів Клієнта. Акція діє тільки на охоронну, пожежну і тривожну сигналізації.

Увага!

Клієнту надається право скористатися тільки однією з пропонованих акцій, стосовно до одного об'єкту.

Після закінчення дії акції, встановлюється чинний фіксований тариф або оформляється договір (додаткова угода) на право користування іншій, діючої акції.

Охоронна компанія "Явір-2000"

вул. Велика Перспективна, 84

Телефон: (0522) 278 407

099-069-38-77


16.08.2016 17:00
У Кіровограді місцеві активісти закликають чиновників відчути на собі життя в інвалідному візочку. Людям з обмеженими можливостями незручно пересуватися центром міста: відсутні пандуси, транспорт,...
28.07.2016 09:57
У Кіровограді розпочалося друге засідання четвертої сесії Кіровоградської міської ради сьомого скликання.Подивитися його можна онлайн, передає "Акула".Серед питань, які мають розглянути, створення...
27.05.2016 19:00
Для учнів Кіровоградщини пролунав останній дзвінокОтака от прикрасаСамотній листочокВулична творчість
27.05.2016 17:32
Професору фізико-математичного факультету, кафедри математики присвоїли звання "Почесного професора" Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Про це...
26.05.2016 19:30
Гості з Донеччини у ДендропаркуКіровоград європейськийА де ж поштова скринькаА ось вона - переїхала в інший будинокУ Кіровограді знову дощЯскраве запрошенняПозитивне автоА таким сьогодні було...